Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ve Risk Değerlendirme Metodojileri

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Bu kitabın temel hedefi, 4857 sayılı İş Kanunu’muzun 78. maddesine göre çıkartılmış olan tüm yönetmeliklerde bir yükümlülük olarak getirilen ve ülkemiz için çok yeni bir kavram olan “Risk Değerlendirme” ve yöntemlerine bir açıklık getirmek ve tüm dünyada uygulanan tekniklerin işletmelerde uygulanabilmesi için rehberlik etmektir.

Döküman toplam 219 sf.

Özlem Özkılıç tarafından hazırlanan dökümanın tamamına Buradan ulaşabilirsiniz.

2. eran

eran CMNet Üyesi

konu başlığı

selamlar,

bildiğim kadarıyla 4857 ile beraber yeni litaretür iş sağlığı ve güvenliği olmuştur..işçi terimleri artık kalmıştır.

forum konusunu iş sağlığı ve işçi güvenliği yerine iş sağlığı ve güvenliği olarak yazmak daha uygun olur düşüncesindeyim..

kolay gelsin..

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Uyarınız için teşekkür ederim. Dediğiniz değişiklik yapılmıştır.

4. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Link yenilenmiştir.

Bu kitabın temel hedefi, 4857 sayılı İş Kanunu’muzun 78. maddesine göre çıkartılmış olan tüm yönetmeliklerde bir yükümlülük olarak getirilen ve ülkemiz için çok yeni bir kavram olan “Risk Değerlendirme” ve yöntemlerine bir açıklık getirmek ve tüm dünyada uygulanan tekniklerin işletmelerde uygulanabilmesi için rehberlik etmektir.

Döküman toplam 219 sf.

Özlem Özkılıç tarafından hazırlanan dökümanın tamamına Buradan ulaşabilirsiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ve Risk Değerlendirme Metodojileri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İş sağlığı ve iş güvenliği, yönetim sistemleri ve risk değerlendirme metodolojileri

İş sağlığı ve iş güvenliği, yönetim sistemleri ve risk değerlendirme metodolojileri dosya ektedir yararlanabilirsiniz.
  2. İş Sağlığı Ve Güvenliği Risk Değerlendirmesi Yönetmeliği Taslağı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından: İş Sağlığı Ve Güvenliği Risk Değerlendirmesi Yönetmeliği Taslağı BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1- (1) Bu Yönetmeliğin amacı, iş sağlığı ve güvenliği yönünden risk değerlendirmesinin işyerlerinde ne şekilde yapılacağı, değerlendirme yapacak kişi ve kuruluşların niteliklerinin belirlenmesi, gerekli izinlerin verilmesi...
  3. Iş sağlığı ve güvenliği risk değerlendirmesi yönetmeliği taslağı

Bakanlığın yayınladığı taslağı, incelemeniz üzere, ekte dikkatinize sunuyorum.
  4. Btso_iş güvenliği paneli “risk değerlendirme uygulamalari”

İŞ GÜVENLİĞİ PANELİ “RİSK DEĞERLENDİRME UYGULAMALARI” Düzenleyen: KalDer Bursa Şubesi Çevre ve İş Güvenliği Kalite Uzmanlık Grubu İşbirliği : Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Tarih: 30 Mayıs 2013 Perşembe Saat: 13:30 - 18:00 Yer: BTSO Konferans Salonu SPONSORLAR *COCA COLA *KURU KAHVECİ MEHMET EFENDİ KATILIM ÜCRETSİZDİR PANEL PROGRAMI 13:30 - 14:00 KAYIT 14:00 - 14:20 Açılış...