Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İş Sağlığı ve Güvenliğinin Genel Prensipleri Semineri

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Sadiye Yüce tarafından paylaşıldı.

1. Sadiye Yüce

Sadiye Yüce CMNet Üyesi

EGE BÖLGESİ SANAYİİ ODASI KOBİ OKULU kapsamında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM) ile işbirliği ile 13 Nisan 2010, Salı günü, 13:30-17:00 saatleri arasında, Odanın Meclis Salonu’nda “İş Sağlığı ve Güvenliğinin Genel Prensipleri” isimli eğitim semineri ücretsiz olarak düzenleyecektir.

Ekli Dosyalar:

İş Sağlığı ve Güvenliğinin Genel Prensipleri Semineri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ohsas 18001 iş sağlığı ve güvenliği semineri

OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SEMİNERİ (kimya mühendisleri odası eskişehir şubesi) buyrun; http://ifile.it/1fdwtqo
  2. çevre yönetimi genel müdürü ve çed ve planlama genel müdürü ile görüşmeler

ÇEVRE YÖNETİMİ GENEL MÜDÜRÜ VE ÇED VE PLANLAMA GENEL MÜDÜRÜ İLE GÖRÜŞMELER 28.10.2009 tarihinde Çevre Yönetimi Genel Müdürü sayın Prof.Dr.Lütfi AKÇA ile Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sevinç KARAKAYA bir görüşme gerçekleştirmiş tir. 21.11.2008 tarihinde yayınlanan Çevre Denetim Yönetmeliği ile çevre mühendislerinin çevre görevlisi ve koordinatör tanımlarıyla ile ilgili...
  3. İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Prensipler

M. Cengiz AYNA tarafından hazırlanan İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Prensipler adlı sunuma ekten ulaşabilirsiniz.
  4. İş sağlığı ve güvenliği genel prensipleri

İş sağlığı ve güvenliği genel prensipleri sunumu
  5. 24.05.2014 isg sınavı için genel tekrar eğitimi ve başarı – motivasyon – performans semineri

APEKS’ in uzman kadrosuyla sınava yönelik özel teknik ve soru çözümlü genel tekrar eğitimlerimiz ve eğitim öncesi başarı, motivasyon, performans semineri ile sınavda başarınızı garantileyin ! GENEL TEKRAR EĞİTİM PROGRAMI (24 SAAT) “Başarı – Motivasyon – Performans Semineri” LIVCON LEARNING ACADEMY ‘nin Performans Koçu – Psikoterapist Elif ALPER DELİCE Eğitim ü 1000 Adet Soru Çözümü ü Sınava...