Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Iş sağlığı

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında alya tarafından paylaşıldı.

1. alya

alya CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar ben tat tesisinde hem çevre görevlisiyim ocaktan sonra isg ye de ben bakıcam da şimdiden düzeltmeleri yapmaya çalışıyorum yalnız bir konuda yardımınıza ihtiyacım var tesisimizde 4 işçi yatılı çalışıyor ve yatakhanede aksamları sigara içmemelerini söylememe rağmen içmeye devam ediyorlar ne yapmam gerekir bir yol gösterir misiniz

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

3 Tutanak bir penaltı (işten çıkartma). Başka çözüm arama bence

3. alya

alya CMNet Üyesi

hiç tutanak tutmadım

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

İşvereninle görüş bilgi paylaş, tutanak tutalım de ve birde o kişilere bu konuda eğitim verip kaydını sakla (sigara yangın riskleri vb)

5. alya

alya CMNet Üyesi

teşekkürler

6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

7. Isagur53

Isagur53 CMNet Üyesi

Arkadaşlar belki konuyla alakası yok ama bende bir tat tesisinde çalışmaktayım..Muhasebecımızın acemı olması nedenıyle zamanında nace kodumuz konumuzla pek alakalı olmaya bırşey olarak seçilmiş..TAbi yılbaşına kadar sorun yaşamamak için bunu düzeltmem gerekiyor..Fakat görüştüğüm birkaç osgb bizim gibi firmaları kapsayan nace kodunu bilmiyorlar..Atık kodlarından araştırdığımda 38.11.01 (Tehlikesiz atıkların toplanması (çöpler, geri dönüştürülebilir maddeler, tekstil atıkları, vb.) (inşaat ve yıkım atıkları, çalı, çırpı, moloz gibi enkazlar hariç) veya 46.77.02 (Atık ve hurda toptan ticareti (kağıt, cam, plastik vb. olanlar) (metal olanlar hariç) bu iki kod arasında kaldım..Acaba TAT firmalarını kapsayan nace kodu hangisidir..

8. gülay

gülay CMNet Üyesi

38.11.01 olmalı

Iş sağlığı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. şantiyelerde iş sağlığı

http://www.satso.org.tr/SeminerIcerik.aspx?refno=46
  2. iş sağlığı eğitimleri

OHSAS 18001:2007 İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi temel eğitimi ile OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi temel ve iç denetçi semineri arasında bir fark var mı? fark varsa bu farkın neler olduğunu öğrenebilir miyim?
  3. iş sağlığı ve güvenliği

Arkadaşlar iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tehlike ve risk değerlendirme raporu hazırlamam gerekiyor.Örnek bir rapor paylaşırsanız sevinirm.Tesekkür.
  4. Iş sağliği ve güvenliği mi, o da ne?

Ben beğendim, güzel bir kaynak;)