Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İş yerinde nasıl davranılmalı?

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

arkadaşlar merhaba;
    şu an işlerimizi bitirdiğimiz için çoğunlukla günlerim biraz boş geçiyor ve aklımdaolan işleri yaptım, ambalaj atıkları toplama ayırma tesisinde çalışıyorum ve neler yapabilirim? aklıma gelmeyen şeyler vardır belki diye konuyu açmak istedim. Fikri olanların paylaşmasını beklıyorum. Can sıkıntısından kurtarın beni:D

2. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

3. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Yönetmelikleri inceleyebilirsin, haberleri takip edebilirsin, gizlice facebook... cıks olmadı bu :)))

Hazel Candan ve Merve Yeşildağ bunu beğendi.
  4. Seda Güney

Seda Güney CMNet Üyesi

Master yapabilirsiniz belki :D

M. Hayri Cüneydi bunu beğendi.
  5. Merve Yeşildağ

yüksek lisans yapıyorum zaten:) dur gizlice faceye bakım:D

Özge Kılıç bunu beğendi.
  6. Seda Güney

Seda Güney CMNet Üyesi

Beni KPSS ye çalıştırabilirsiniz mesela ille de iş istiyosanız :D

Özge Kılıç bunu beğendi.
  7. Merve Yeşildağ

tamam:)matematiği anlatırım, valla süper matematiğim başkada bilmiyorum zaten:)

8. Özge Kılıç

Özge Kılıç CMNet Üyesi

kpss keşke sadece matematikle olsa:)

9. Seda Güney

Seda Güney CMNet Üyesi

Türkçe-matematik bende de süperdir ki gel gelelim tarih - coğrafya ve anayasa çok fena :D

Özge Kılıç bunu beğendi.
  10. Özge Kılıç

Özge Kılıç CMNet Üyesi

can sıkıntısından bende işi bıraktım desem. yapacak bişe bulamamaktan boğuldum. sürekli aynı şeyler bana bişe katmıodu çünküü. benım durumuma düşmeden acil farklı şeylere yönlen...

11. Hasan Koç

Hasan Koç CMNet Üyesi

danısmanlık firmasında 2. haftam.tıbbi,tehlikeli,çkagil...bilmemne ordan oraya atlıyorum kafam gözüm dağıldı.kpssyede aksam çalısmaya baslıyorum anayasadan.hadi hayırlısı

12. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Demek ki çok iş de iyi değilmiş. :)

Seda Güney ve Hasan Koç bunu beğendi.
  13. Seda Güney

Seda Güney CMNet Üyesi

Zaten çok yoğunluk da çok verimli olmaz :)

KaanDogukan bunu beğendi.
  14. Özge Kılıç

Özge Kılıç CMNet Üyesi

15. KaanDogukan

KaanDogukan Genel Yönetici

geldiğinde hepsi gelir... işin kuralı bu sanırım... :)

Sinem Yener ve Seda Güney bunu beğendi.
  16. Özge Kılıç

Özge Kılıç CMNet Üyesi

kesinliklee... öle oluyorr..

Seda Güney bunu beğendi.
  17. Merve Yeşildağ

evet hepsı bır gelıyor bende kpssye hazırlanıyorum ama cok sıkıcı oluyor ya:S valla monoton bır hayat soz konusu

Seda Güney ve Özge Kılıç bunu beğendi.
  18. Merve Yeşildağ

işle kpss nasıl gidiyor peki arkadaşlar?başarabilen var mı?ben akşam olunca hevesım kacıyor çalışmaya:D

19. Hasan Koç

Hasan Koç CMNet Üyesi

ben de aksamları yorgun oluyorum yaa.gün boyu yönetmelik okumaktan akşama bişey okumaya halim kalmıyor.

20. Cengiz İşleyen

Cengiz İşleyen CMNet Üyesi

Gündüz işteyken akşam gideyim biraz çalışayım diyorum akşam eve gidince bi bakıyorum saat 11 olmuş arkadaş hiç çalışmadan :)

Seda Güney ve Merve Yeşildağ bunu beğendi.
İş yerinde nasıl davranılmalı? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Forumumuzu Nasıl Buldunuz?

Arkaşlar uzun bir bekleyişten sonra forumumuzu sonunda açtık. Evet ilk tepkileri merak ediyorum forumumuzu nasıl buldunuz.
  2. "Türkiye yerinde sayıyor"

"Türkiye yerinde sayıyor" Greenpeace Akdeniz sözcüsü Emel Türker: “Cancun, Kopenhag’da tamamen kaybedilen umutların bir kısmını geri çağırdı... Ancak Türkiye yine sorumlulukların ve görüşmelerdeki olumlu havanın dışında kaldı." Cancun’da dünya devletleri korku yerine umudu seçti. İklim değişikliği tehlikeli sınıra gelmeden devletlerin anlaşması hâlâ zor ancak artık...
  3. Enerji Nasıl Depolanır?

Çevre dostu yenilenebilir enerjilere geleceğin enerjisi gözüyle bakılıyor, ancak bu enerji kaynaklarından elde edilen elektriğin depolanması sorunu sürüyor. Yeni yöntem elektrikten metan gazı üreterek enerjiyi depolama. Deutshche Welle Türkçe'nin bu konuda hazırladığı haber şöyle: Uzmanlar rüzgâr, güneş gibi doğal kaynaklardan enerji üretiminin hava koşullarına bağlı olduğunu, bu...
  4. Mobbing iş yerinde duygusal taciz

Ülkemizde henüz yasal bir yaptırıma konu olmadığı için duygusal tacize maruz kalan çalışanların içinde bulundukları durumu ispatlamaları ve mobingcinin cezalandırılmasını sağlamaları oldukça güçtür. “Duygusal tacizin en çok tartışıldığı ülke olan ABD, bu konuda hukuki açıdan istenilen düzeye gelememiştir. İşyerinde Zorbalık Kanunu Tasarısı senatodan geçemeden yok olsa da, kamuoyunda...
  5. Tehlikeleri Belirle Yerinde asetilen kesme işlemi

Aşağıdaki fotoğraflarda tehlike kaynakları ve bu tehlikelere istinaden ortaya çıkabilecek risklerin tahmin edilerek bulunması amaçlanmıştır. Tehlikeli olabilecek bazı hususlar herbir resim için o resmin altında belirtilmiştir. 13. Yerinde asetilen kesme işlemi Bir işçi tamir amacıyla çelik bir levhaya asetilen kesme işlemi uyguluyor. Tehlikeli Olabilecek Hususlar 1. Hortum oldukça gerilmiş....