• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Iş yerinde yaptığınız hatalar

Evrem Yeşil

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
AMBALAJ
merhaba arkadaşlar,
iş yerinizde hiç mühendis olarak büyük hatalar yaptınız mı?Farkında olmadan ve/veya "işin ucu buraya kadar geleceğini tahmin etmedim " diye kendinizce düşündüğünüz hatalarınız oldu mu?
Bu konuyu açma sebebim olaylara yaklaşımınız nasıl oldu? iş veren nasıl bir tepki verdi ? bu tarz soruların açıkçası cevabını merak ediyorum:) özellikle bazen tesisler bileşik denetim geçiriyormuş. burada çıkan hataların telafisini nasıl yaptınız? gibi gibi:)

Hepimiz insanız ve hata yaparız. Aslında mühim olan hatanın yapılmasından çok bu hatanın iş verene nasıl yansıdığı, iş verenin hataya tepkisi ve en önemlisi hatanın en az zararla düzeltilmesidir. İşin içinde 3. tekil veya çoğul kişi faktörü de varsa hatanızdan ötürü rezil de olabilme ihtimaliniz var vezir de.