Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Bilgilendirme Eğitimi

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Sadiye Yüce tarafından paylaşıldı.

1. Sadiye Yüce

Sadiye Yüce CMNet Üyesi

TMMOB
    İstanbul İl Koordinasyon Kurulu tarafından bilgilendirme eğitimi verilecektir.

Bilginize

isg.jpg

2. nilbayram

nilbayram CMNet Üyesi

elinde işçi sağlığı ve iş güvenliği hakkında bilgi dökümanı olan arkadaslar var mı ? Paylaşırsanız sevinirim.Şimdiden tesekkürler

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Bilgilendirme Eğitimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ohsas 18001:2007 İŞÇİ saĞliĞi ve İŞ gÜvenlİĞİ yÖnetİm sİstemİ baŞ denetÇİ eĞİtİmİ

[COLOR=black]Amaç [COLOR=black] [COLOR=black]Katılımcılara kuruluşlarında OHSAS 18001:2007 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sisteminin kurulması, uygulanması ve sistemin sürekli geliştirilebilmesi için gerekli olan bilgiyi vermek, sistem için denetçi/baş denetçi yetiştirmek [COLOR=black]Katılımcı Profili [COLOR=black]OHSAS 18001:2007 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi’ni...
  2. işçi Sağlığı ve iş Güvenliği

MEGEP tarafından hazırlanan işçi saülığı ve iş güvenliği adlı kitaba ekten ulaşabilirsiniz.
  3. işçi Sağlığı ve iş Güvenliği Talimatı

İmzalanan bu talimatta yazılı olan, bu talimatta olsun veya olmasın iş yeri ilan panosuna veya iş yerinin muhtelif kısımlarına asılmış bulunan ve asılacak olan İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Kuralları okunacak ve bu kurallara uyulacaktır. İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Kurulu tarafından zaman zaman tarafınıza bildirilecek yazılı ve sözlü kurallara uyulacak ve işveren tarafından planlanan süreli...
  4. Yürürlükte Işçi sağlığı ve iş güvenliği tüzüğü

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Tüzüğü Resmi Gazete Tarihi: 11.01.1974 Resmi Gazete Sayısı: 14765 Amaç 1475 sayılı İş Kanunu kapsamına giren işyerlerinde, işçilere ait yatıp kalkma yerlerinde ve diğer müştemilatında bulunması gereken sağlık şartlarının ve işyerlerinde kullanılan alet, edevat, makinalar ve hammaddeler yüzünden, çıkabilecek hastalıklara engel olacak tedbir ve araçların,...