Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İşe başlangıç toplantıları

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Flashdance tarafından paylaşıldı.

1. Flashdance

Flashdance CMNet Üyesi

Şantiyelerde ya da fabrikalarda işe başlamadan önce yapılan iş güvenliği toplantıları ile ilgli İngilizce dökümanları sizinle paylaşmak istedim.

Aynı zamanda işçilerin eğitimleri için de kullanılabilirler.

Ekli Dosyalar:

isguza bunu beğendi.
  2. Okan Öztürk

Okan Öztürk CMNet Üyesi

Cevap: İşe başlangıç toplantıları

Kesinlikle çok güzel bir paylaşım teşekkürler

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Cevap: İşe başlangıç toplantıları

İş güvenliği herkesin her bireyin sorumluluğunda olan bir konudur. Şantiyemizde iş başı toplantılarını herkesin yapma zorunluluğu vardır. Hem kanunen hemde vicdanen rahat olmak için herkesin bu konulara değinmesini tavsiye ediyorum..

İşe başlangıç toplantıları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. AB Sürecinde Sanayi ve Çevre Bilgilendirme Toplantıları

AB Sürecinde Sanayi ve Çevre Bilgilendirme Toplantıları Ocak 03, 2011 Genel Müdürlüğümüzce Çevre Mevzuatı kapsamında çevrenin, sürdürülebilir çevre ve sürdürülebilir kalkınma ilkeleri doğrultusunda korunması amacıyla özellikle endüstriyel faaliyetlerden kaynaklanan kirliliğin önlenmesi, çevrenin korunması ve sanayi kuruluşları tarafından Çevre Mevzuatının getirmiş olduğu yasal sorumlulukların...
  2. İş Başı Toplantıları

Toolboxtopics.com adlı sitenin günlük iş başı toplantılarının Risk Yönetimi Yahoo Grubu tarafından çevrilmiş hallerini ekte bulabilirsiniz. Çeviride emeği geçen tüm arkadaşları tebrik ve teşekkür ediyorum.. Ekteki Dosyada 0-274 arası iş başı konuşmaları yer almaktadır.
  3. Inception (Başlangıç)

"Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) çok yetenekli bir hırsızdır. Uzmanlık alanı, zihnin en savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır. Cobb’un bu ender mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır. Ancak, aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği...
  4. ISO 14064-1 : Sera Gazı Emisyonları Başlangıç Eğitimi (Karbon Ayakizi Hesaplanması)

UENCO A.Ş. tarafından 30 MART Cuma günü ISO 14064-1 Sera Gazı Emisyonları Başlangıç Eğitimi düzenlenecektir. Eğitim kapsamında; - ISO 14064-1 Standardı - Standart İlkeleri - Ölçüm Yöntemleri - Terim ve Tarifler - Hesaplama Metodolojileri - IPCC ve GHG Protokolleri - Belirsizliklerin Hesaplanması - Pratik Uygulama - Sera Gazı Envanter Raporunun içeriği hakkında bilgiler verilecek olup...
  5. Illere göre 6331 isg kanunu tanıtım toplantıları

İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu 30.06.2012 tarihli ve 28339 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. Kanunla, kamudakiler dahil bütün çalışanlar ve işyerleri kapsama alınmakta; işyerlerinde risk değerlendirmesi yapılması ve bununla bağlantılı olarak önleyici ve koruyucu tedbirlerin alınması, çalışan sayısı ile ilgili bir sınırlama olmaksızın tüm işyerlerinde iş sağlığı ve...