Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

işe giriş bildirgesi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında ibrahim19 tarafından paylaşıldı.

1. ibrahim19

ibrahim19 CMNet Üyesi

ben şu anda bir TAT firmasında çalışıyorum. GFB almak için kendimi çevre görevlisi olarak atamam gerekiyorda bu işe giriş bildirgesi yüklemem gerekiyor ama sistem şu hatayı veriyor '"Dosya Uzantısı Desteklenmediğinden, Dosya Yüklenemedi." ne yapmam gerekiyor acaba

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Dosya formatı nedir? pdf, jpeg, png gibi uzantılar desteklenmektedir.

3. ibrahim19

ibrahim19 CMNet Üyesi

yanlız bu işe giriş bildirgesi denilen şey benim kendimin world de yazıp işte şu tc numaralı kişi firma adına bütün çevre işlerini imzalamaya yetkilidir diye hazırladığım bir yazı mı acaba yoksa benim bilmediğim başka bir şey mi

4. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Hayır firmanızın ssk ya yazdığı falan falan kişi firmamda şu pozisyonda işe başlıyor diye yazdığı yazıdır. Mantıklı olan bence budur çünkü sizin yazdığınızın yazının yasal bir dayanağı olmayacaktır.

5. Esin Adır

Esin Adır CMNet Üyesi

''sigortalı işe giriş bildirgesi'' bu belgeyi yüklemen gerekiyor.

6. ibrahim19

ibrahim19 CMNet Üyesi

teşekkürler şimdi o işle uğraşıyorum inşallah olur aksi bir durumda tekrar sizin yardımlarınıza başvurabilirim

7. lost

lost CMNet Üyesi

çalıştığın şirketin dış muhesebecisinden temin edeceğin bir belgedir.. muhasebeciyi ararsan hemen temin edersin. getir tara jpg, jepeg veya pdf olarak sisteme yükle..

8. ibrahim19

ibrahim19 CMNet Üyesi

evet aynen dediğiniz gibi yaptım ve halloldu sağolun hepiniz hayırlı günler

9. Fecriati

Fecriati CMNet Üyesi

Arkadaşlar sisteme atama için işveren açısından gerekli olan şeyler nelerdir? Tüm resmi evraklarda görünen tek yetkili kişi fabrikamızın yönetim kurulu başkanı, işe giriş bildirgemi imzalaması açısından imza sirküleri vb. şeyler gerekiyor mu? O da mı mobil imza kullanacak? Başka gereken bir şey var mı?

10. Pınar Esin

Pınar Esin CMNet Üyesi

İşe giriş bildirgesini yüklüyorum ama "çevre görevlisi halen çalışmakta" diye bir uyarı çıkıyor. Ne yapmalıyım?

İrem Bengisu Erol bunu beğendi.
  11. İrem Bengisu Erol

İrem Bengisu Erol CMNet Üyesi

Aynı uyarı bende de çıkıyor. Bir sonuca ulaştınız mı?

12. İ.Ercan

İ.Ercan CMNet Üyesi

Sizden önceki mühendisin sistemden kaydını sildiğinden emin olun diyeceğim..belki bu sebeple bu hatayı veriyor olabilir.

13. İrem Bengisu Erol

Sildiğine eminim. Silip kendini ekledi, arkadaşım kendisi zaten. Tekrar baktı emin olduk. Umarım Bakanlıktan hallederler..

Aslında kaydımı işten çıkmadan önce ben de sildim.. neden böyle oldu ki..

14. İ.Ercan

İ.Ercan CMNet Üyesi

Ocakta sistem revize edildi ya hatalar çıkacaktır.. Tansel bey halleder..

İrem Bengisu Erol bunu beğendi.
  15. İrem Bengisu Erol

Evet umudum @Tansel Özçelik

işe giriş bildirgesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Evsel atiksu giris degerleri

Merhabalar, Evsel atiksular icin (100 - 700 m3/gun kapasiteli kucuk yerlesim birimleri) tesis tasarimi yaparken piyasa tarafindan on gorulen ortalama giris degerleri nelerdir. Bununla alakali bilgi verirseniz sevinirim
  2. Kapalı Alanlara Giriş Eğitimi

Onur Kaya Kanatoğlu tarafından hazırlanan Kapalı Alanlara Giriş Eğitimine ekten ulaşabilirsiniz.
  3. Risk Yönetimine Giriş

Baş iş Müfettişi Fazıl Ölmez tarafından hazırlanan sunuma ekten ulaşabilirsiniz.
  4. Çevre mühendisliğine giriş

yıldız teknik üniversitesi 2011 ders notları
  5. Sınav giriş kartları

18 Mayıs 2013 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınava giriş kartları yayınlandı. Aşağıdaki linke tıklayarak sınava nerede gireceğinizi öğrenebilir ve sınav kartınızı bastırabilirsiniz. http://basvurular.meb.gov.tr/bsv2/calisma_isguv_uzm/sinavgiriskarti.aspx Tüm arkadaşlarımıza sınavda başarılar dileriz.