Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

isg eğitimi ve sınavı

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında dilek kaya tarafından paylaşıldı.

1. dilek kaya

dilek kaya CMNet Üyesi

Arkadaşlar c sınıfı belge almak için hangi isg eğitimine katılmamız gerekiyor nerden takip ediliyor.Arkadaslar yardımcı olursa sevinirim

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Dilek hanım ÇASGEM den yeterlilik almış firmalar var buralardan yada doğrudan çasgemden eğitim alabilirsiniz.

3. cemba82

cemba82 CMNet Üyesi

En yakın sınav da 13 Mayıs 2012'de. ÇASGEM geçtiğimiz günlerde bir eğitim açtı ama kayıtlar dolmuş sanırım. Yakında yeni bir tane daha açılacakmış. Sınava kadar 1-2 eğitim düzenlerler.

4. Murat Tosun

Murat Tosun CMNet Üyesi

SAKARYA (Adapazarı) 'da varmı bu eğitim...bilgisi olan varmı...ben biraz bakındım ama bulamadım

5. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

6. Murat Tosun

Murat Tosun CMNet Üyesi

:) hemen bunu yapıştırıyorsunuz ama baktınızmı sakaryada eğitim veren varmı

7. Fatih Özcan

:) Yok demek ki. :D Firma kurup yeterlilik alıyım bari birkaç sene sabredersen :)

Seda Güney bunu beğendi.
  8. Murat Tosun

Murat Tosun CMNet Üyesi

acil lazım:) 4-5 kişi var böle benim gibi eğitim bekleyen sakaryada..hemen açarsaqn müşteri hazır :) he bide mayıstan sonra en yakın sınav ne zaman olacak bilgisi olan varmı?

9. Fatih Özcan

Grupsanız ne demeye bu kadar debeleniyorsunuz ki. Kocaeli yada yakın yerlerde firmalarla görüşün açarlar eğitim bence. Sonuçta 3-5 kuruşa eğitim verilmiyor :)

10. A. Halil Ünal

A. Halil Ünal CMNet Üyesi

Fatih süre yetişmiyor, 18 marta kadar eğitimleri tamamlamaları gerekiyor bakanlık öyle istiyo çnki. uzaktan eğitim vs düşünürsen şuandan itibaren açılacak eğitimler yetişmez.

11. cemba82

cemba82 CMNet Üyesi

Bakanlığın kendi eğitimi 23 Mart'ta tamamlanıyor. 18 Mart koşulu nereden geliyor ki :)

12. Murat Tosun

Murat Tosun CMNet Üyesi

:eek:

Bakanlıgın kendi eğitimi nerede oluyor

13. cemba82

cemba82 CMNet Üyesi

14. Tuğba Cabi

Tuğba Cabi CMNet Üyesi

Mayıstan sonraki ilk sınav ekim ayında arkadaşlar.Eğitimler nisan ayında başlıyor.

15. Sinem Yener

Sinem Yener CMNet Üyesi

Arkadaşlar Ankara' da kurs almak isteyenler için benim gittiğim kurs yerinde yeni bir grup açılacak böylece 13mayıs da sınav hakkı kazanabilirsiniz isteyenlere iletişim bilgiler için yardımcı olabilir.

isg eğitimi ve sınavı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Diğer Meslek Gruplarına Özel, 'Çevre Görevlisi Sınavı Eğitimi'

Merhaba Arkadaşlar, Yönetmelikte yer alan 18 meslek grubu için, bazı koordinatörler 'çevre görevlisi sınavı eğitimi' verecekler.Bu koordinatörler tarafından söz konusu meslek gruplarına, ilerisi için de 'çevre görevlilerinin eğitimi' organizasyonu hedefleniyor. sonuç olarak çevre görevlisi istihdamında artış ve pastadaki payda azalış sözkonusu olacak.üstelik meslektaşlarımızın emekleri hiçe...
  2. 13 Mayıs İSG sınavı

Arkadaşlar sınavınız nasıl geçti kafanızda soru işareti olan sorular nelerdir??
  3. Isg uzmanlığı sınavı

21 Ekim 2012 tarihinde yapılan iş güvenliği uzmanlığı sınavına yönelik olarak yönetmeliklerin özeti arkadaşlar.Biliyorsunuz yönetmelikler oldukça sözel yönü güçlü.Bu yüzden mutlaka yönetmeliklere çalışmanızda fayda var,daha sonrasında ise özetlere göz atarak pekiştirebilirsiniz.Güncelleme yaparak eksiklikleri düzenleyebilir veya buna benzer çalışma hazırlayabilirsiniz.
  4. Tse çevre yönetim sistemi dokümantasyon eğitimi ve çevresel risk değerlendirme eğitimi

Çevre Yönetim Sistemi Dokümantasyon Eğitimi Eğitim Amacı Çevre Yönetim Sistemleri Dokümantasyonu içinde yer alan Çevre Politikası ve Çevre Hedefleri, Çevre El Kitabı, standardın öngördüğü Prosedürleri, Acil Eylem Planları, Çevre Boyutları ve Etkileri Tablosu, proseslerin etkin planlanması, uygulanması ve kontrolünü sağlamak için kuruluşun ihtiyaç duyduğu dokümanları kuruluşun büyüklüğü ve...
  5. 24.05.2014 isg sınavı için genel tekrar eğitimi ve başarı – motivasyon – performans semineri

APEKS’ in uzman kadrosuyla sınava yönelik özel teknik ve soru çözümlü genel tekrar eğitimlerimiz ve eğitim öncesi başarı, motivasyon, performans semineri ile sınavda başarınızı garantileyin ! GENEL TEKRAR EĞİTİM PROGRAMI (24 SAAT) “Başarı – Motivasyon – Performans Semineri” LIVCON LEARNING ACADEMY ‘nin Performans Koçu – Psikoterapist Elif ALPER DELİCE Eğitim ü 1000 Adet Soru Çözümü ü Sınava...