Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İSG eğitimi

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

ekim ayındaki sınav için kazandırma garantisi veriyor kültür üniversitesi.

Ekli Dosyalar:

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

3. Emre Eryiğit

Emre Eryiğit CMNet Üyesi

bir dahaki İSG sınavı Ekimde mi?

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

5. Murat Tosun

Murat Tosun CMNet Üyesi

ücreti ne kaadarmış

6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

ucuz yahu.2500 tl kadar.

7. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

İSG Eğitim fiyatı neredeyse yarısına düştü,eğitim almadan önce bir soruşturun derim..

8. Murat Tosun

Murat Tosun CMNet Üyesi

9. gzdeyalcn

gzdeyalcn CMNet Üyesi

Arkadaşlar, İSG uzmanlığı C sınıfı için bu sınava herhangi bir eğitime katılmadan, doğrudan girme hakkımız var mı? Eğitim almak, eğitim yerlerine bu ücretleri hibe etmek zorunda mıyız?

10. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

eğitim zorunluluğu var.direk sınava girilmiyor.

11. Murat Akyüz

Murat Akyüz CMNet Üyesi

1.750 ye kadar eğitim veren yerler var diye biliyorum.

12. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

aldığın kurum önemli bence.

13. Murat Akyüz

Murat Akyüz CMNet Üyesi

Doğru söylüyorsun eğitimden eğitime çok fark var.

Aybike Sarıçiçek bunu beğendi.
  14. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

öyleyse kültür üniversitesini tercih ediyoruz.hem o bölgede eğitim veren başka yer yok diye biliyorum.bölgeye yakın olanlar için kolaylık olacak.

15. s.navruzz

s.navruzz CMNet Üyesi

arkadaslar egitimler kac gün sürüyo acaba

16. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

17. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

bence fiyat daha onemli. 1750 ye egitimi alabiliyorken neden 2500 vereyim ki? parayı sokakta mı dagıtıyorlar.Ehliyet kurslarında bazıları 1000 tl ye bazıları da 500 tl ye egitim veriyorlar sonucta ehliyeti calısıp alıyorsunuz :D duz mantıkla gidildiğinde polis cevirmesinde ben ehliyeti su kurstan bu kadar cok para vererek aldım desenızde cezayı sonucta yiyorsunuz :p hahahaha...sonucta sınavı kendimiz calısıp kazanacaksak bence eğitim verilen yerden coke eğitim ücreti önemlidir. Su soruyu sorayım o zaman 2500 tl verip sınavdan kalırsak paramızı iade ediyorlar mı ? sanmıyorum :D

Okan Karaçoban ve Cansu Bağ bunu beğendi.
  18. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

19. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

Kocaeli de bir eğitim kurumu 1500tl civarına düşmüş

20. ümitgüneş

ümitgüneş CMNet Üyesi

Kadıköydeki firmalarda 1500 tl araştırın derim ..

İSG eğitimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çed eğitimi notları

Arkadaşlar elinde 29-30 nisanda istanbul da gerçekleştirilen çed eğitimi notları bulunan varmı acaba?
  2. KKD Eğitimi

Eğitmen İlter Engin tarafından hazırlanan Kişisel Koruyucu Donanım isimli sunuma ekten ulaşabilirsiniz.
  3. isg eğitimi ve sınavı

Arkadaşlar c sınıfı belge almak için hangi isg eğitimine katılmamız gerekiyor nerden takip ediliyor.Arkadaslar yardımcı olursa sevinirim
  4. isg uzmanlığı eğitimi

eskişehir de isg uzmanlığı eğitimi veren firma bilen var mı ya da yetki alan firmalar listesi elinde olan var mı ?
  5. Tse çevre yönetim sistemi dokümantasyon eğitimi ve çevresel risk değerlendirme eğitimi

Çevre Yönetim Sistemi Dokümantasyon Eğitimi Eğitim Amacı Çevre Yönetim Sistemleri Dokümantasyonu içinde yer alan Çevre Politikası ve Çevre Hedefleri, Çevre El Kitabı, standardın öngördüğü Prosedürleri, Acil Eylem Planları, Çevre Boyutları ve Etkileri Tablosu, proseslerin etkin planlanması, uygulanması ve kontrolünü sağlamak için kuruluşun ihtiyaç duyduğu dokümanları kuruluşun büyüklüğü ve...