• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İSG eğitimi

CMNet Okuru

Kayıtlı Kullanıcı
ekim ayındaki sınav için kazandırma garantisi veriyor kültür üniversitesi.

Ekli dosyalar

• ISG BROSUR.pdf
    341.6 KB · Görüntüleme: 253
Bakanlık tarafından yetkilendirilmiş herhangi bir eğitim kurumundan alabilirsiniz. Önceden özel eğitimlerin geçerliliği durudulmuş yeni kanunla geçerli hale getirilmişti. Önceliği CASGEM ve Üniv. lere vermekte fayda var. Şu anki duruma göre diğerlerinden de alabilirsiniz.

İzmir'de şu an Ege üniversitesi veriyor fakat onlar da hekimlere veriyormuş şimdilik:)

Bu kurslara katılan arkadaşlar mayıs ayında olacak sınav için en son ne zaman kursa gittiniz?

yanlsı hatırlamıyorsam sınav tarihine 3 ay kala staj dahil bütün eğitimlerin bitmiş olması gerekiyor.

Arkadaşlar bende isg uzmanlığı eğitimini çasgemden yada üni.lerden alma taraftarıyım. herhangi bir sorun çıktığında onları topun ucuna koyarsak devlet kurumu ve üni olduğu için hak aramak daha kolay olur özel kurumlara göre. Ama çasgem çok çabuk doluyor ve üni. lerinde fiyatı gerçekten dudak uçuklatıyor. En azından ben istanbul avrupa yakasındaki ünileri soruşturdum oradan biliyorum. 2500 tl en az. Tamam belki isg için çok yüksek bir mevla değil ama 1500 tl ye kadar düşen eğitim ücreti için 2500 yüksek bir ücret. Kafam Karıştııı... :D

istanbuldaki bir üniversiteye mi kayıt oldunuz??? we eğer istanbul ise hangi üni olduğunuda söylerseniz çok memnun olurum gerçekten...

bende antalyadayım ve iş güvenliği eğitimi için araştırma yapıyorum, ar-ge eğitim diye bir yer var fiyatda aldım, yetkili olduklarını söylüyorlar ama ne çasgemin sitesinde ne de çsgb sitesinde bu yetkili dedikleri özel kurumların listesini bulamadım. Sizde var mı? Ben biir de akdeniz ünv. ne sormayı düşünüyorum.

arkadaşlar İSG eğitimi vermeye yetkili eğitim kurumları listesi ekte..

Ekli dosyalar

• yetk_egt_kur-1.xls
    32 KB · Görüntüleme: 38