Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Isg ile ilğili staj yapabilecegim kurum

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında Bayram Yolcu tarafından paylaşıldı.

1. Bayram Yolcu

Bayram Yolcu CMNet Üyesi

iş saglıgı ve güvenliği egitimi almaktayım kursum 27 eylülde bitmektedir. bu konuda kırklareli/lüleburgaz da veya pendik.kartal,maltepe çevresinde staj yapabileceğim yer konusunda yardımcı olabilecek biri var mı acaba.
    bir sorum daha olacak 23 kasımda ki sınava girmek için 6 ekimde örgün egiitimin bitmesi gerektiginden bahsediliyor bunun içinde staj da dahil mi acaba

Isg ile ilğili staj yapabilecegim kurum konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları

çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları
  2. İstanbul'da Laboratuvar stajı yapabileceğim bir yer arıyorum

İstanbul 'da ikamet ediyorum. Atatürk Üniversitesi çevre mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. Yazın kendimi geliştirebileceğim, bilgilerime ve tecrübelerime yenilerini ekleyebileceğim, mesleki anlamda yeni bilgiler de deneyimler kazanabileceğim staj yeri arıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.
  3. Çevre İzni Kurum Görüşü

Atık elektrikli ve elektronik ekipmanların geri dönüşümünün yapıldığı bir tesisin çevre iznine tabi olup olmadığı konusunda çevre kurum görüşüne başvurduk. Bununla ilgili emisyon, atık su deşarjı, derin deniz deşarjı gibi konularda çevreye zararlı bir faaliyetimizin olmadığını yazılı beyan ettik. Beyanımızın akabinde bir denetlemenin gerçekleşeceğini öğrendim, bu denetleme ayrıntılı bir...
  4. Kurum telefonları

Arkadaşlar bana Türkiyedeki bütün illere ait Karayolları,Fen işleri Müdürlüğü,DSİ, İl özel idareleri, Tedaş telefon numaraları lazım. bir liste halinde bulabilirsem çok süper olacak tek tek çok zor oluyor. Elinizde böyle bir liste varsa ve yardımcı olursanız sevinirim..