Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Isg kanun maddeleri için açılan iptal davası

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Isg kanun maddeleri için açılan iptal davası konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ts En Iso 14000 Çevre Yönetim Sisteminin Maddeleri

Iso 14001 Çevre Yönetim sistemleriyle ilgili kısa bilgi ve maddeleri özet halinde ilşikteki dosyadadır. Umarım işinize yarar.. İYİ ÇALIŞMALAR
  2. Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’ne İptal Davası

Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’ne İptal Davası Çevre Denetimi Yönetmeliği’nde değişiklik yapılmasının ardından Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından ilan edilen ve 9-25 Kasım 2009 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilmesi planlanan Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’nin yasal dayanaktan yoksun olduğu gerekçesiyle Odamız tarafından iptal davası açılmıştır....
  3. Çevre görevlisi sınavı ile ilgili açılan dava hk.

Çevre Mühendisleri Odası tarafından yayınlanan yazı aşağıda yer almaktadır; Bilindiği üzere, 27.06.2010 tarihinde gerçekleştirilen ve çevre mühendislerinin de katılmak zorunda bırakıldığı "çevre görevlisi sınavı"nın iptali için Çevre ve Orman Bakanlığı‘na (şu anda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı) Odamız tarafında dava açılmıştı. Oda Yönetim Kurulumuz tarafından her duruşması ve...
  4. Bazı kanun ve kanun hükmünde kararnamelerde değişiklik yapılmasına dair kanun

Bugünkü Resmi Gazetede yayımlanmıştır. 6331 sayılı Kanunun maddelerinde değişiklik yapılmıştr.Madde 55, Madde 56 ve Madde 101 ilgili değişiklikleri kapsamaktadır.Bilgilerinize.
  5. Taşeron sözleşmesi çevre maddeleri

Merhaba arkadaşlar, çalıştığım firma için taşeron servis sözleşmesine çevreyle ilgili maddeler koymak istiyorum.Aklıma ilk gelen emisyon ölçümlerinin yaptırılması maddesi oldu.Sizce sözleşmeye başka ne gibi maddeler ekleyebilirim?