Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Isg kaynak

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Çağdaş Nikbay tarafından paylaşıldı.

1. Çağdaş Nikbay

Çağdaş Nikbay CMNet Üyesi

merhabalar. elinde İSG ders notları olan, soru bankası olan, kitap önerisi olan var mı?. Kursa gidiyorum; ancak elimizde not yok. Kursta verilecek cd sunum dökümanlar var da çokyetersiz geldi bana....

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Bunlar benden olsun. Ayrıca isg üzerine olan diğer sitemiz isgforum.net 'ten de faydalanabilirsiniz.

isguza ve serdaralkan bunu beğendi.
  3. Çağdaş Nikbay

Çağdaş Nikbay CMNet Üyesi

teşekkür ederim. ben de şimdilik hazırlık yapıyorum ekleyecem...

Isg kaynak konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kaynak işlerinde iş güvenliği

KAYNAK İŞLERİNDE İŞ GÜVENLİĞİ Genel anlamda kaynak iki metali birbirine birleştirmek için yapılan bir işlemdir. Bu işlemde prensip, kaynatılacak parçaların kaynak yerlerini erime derecesine kadar ısıtarak, ya kendi kendisiyle veya birleştirici olarak kullanılan elektrotla iki parçayı birbirine birleştirmektir. Sıklıkla kullanılan iki türlü kaynak şekli bulunmaktadır: 1-Oksijen...
  2. Çevre Mühendisliği Kaynak Kitaplar

Arkadaşlar kütüphanemize almak üzere çevre mühendisliği kitaplarını araştırıyorum. Bana tavsiye edebileceğiniz kitap ve kitap temin noktası varmı?
  3. Kaynak işlerinde güvenlik

Baş iş müfettişi Kibar Erten tarafından hazırlanan sunuma ekten ulaşabilirsiniz.
  4. 12 01 13 Kaynak Atıkları

Merhaba, 12 01 13 atık kodlu kaynak atıklarını İZEYDAŞ dışında alabilecek bir yer var mı? Geri Dönüşümü mümkün mü?