Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Isg kurs yeri ve fiyati

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Halil Dördü tarafından paylaşıldı.

1. Halil Dördü

Halil Dördü CMNet Üyesi

Isg belgesi almak için Adana da onerebileceginiz bir kurs var mı

2. bence yüksek lisans yap boşuna kursa para verme genç

3. Merve Akgül

Merve Akgül CMNet Üyesi

@Yasemin Aslantürk Çebi sadece yüksek lisans yapıp akademik kariyere devam edilmemesi halinde iş hayatında kolay yer edinilebilir mi? bir tecrübeniz var mı?

4. Halil Dördü

Halil Dördü CMNet Üyesi

5. gelmez tecrüben olmasa bile yüksek masa çalışırsın

@Merve Akgül edinir

Merve Akgül bunu beğendi.
  6. Halil Dördü

Halil Dördü CMNet Üyesi

7. ne nasıl olack özel ünide yüksek lisansa basla sonra sınava gir b sınıfı belge al

sobra gelsin paralar:D

8. Halil Dördü

Halil Dördü CMNet Üyesi

9. devlette yok diye biliyom, bu işler ver parayı al belgeyi mantığı

10. buse yıldırım

buse yıldırım CMNet Üyesi

kocaeli yada istanbul anadolu yakasında isg kursu veren bir yer varsa önerirmisiniz

11. efe efe

efe efe CMNet Üyesi

Cogu universiteler isg kursu veriyor oldugunuz sehirdeki universitelerden arastiriniz ankara istanbul gibi llan sehirdeki kurslardan biraz fazla aliyolar ama iki taksit imkani sunuyolar bilginize

12. kcrsamed

kcrsamed CMNet Üyesi

Kocaeli Üniversitesinde İSG tezsiz yüksek lisans var başvurmayı düşünenler ay sonuna kadar başvurabilir. İstanbul Anadolu yakası kurs için almayı düşünen varsa Mavi Akademi yi öneririm çok yardımcı oluyorlar fiyat ve derslerde.

13. cagriuldes

cagriuldes CMNet Üyesi

@kcrsamed peki Kocaeli Üniversitesinde İSG tezsiz yüksek lisans fiyatı nedir acaba?

14. kcrsamed

kcrsamed CMNet Üyesi

@cagriuldes fiyat hakkında bir bilgim yok ama Kocaeli Üniversite Fen Bilimleri Enstitüsünü arayarak bilgi alabilirsiniz.

15. cagriuldes

cagriuldes CMNet Üyesi

@kcrsamed ayrıca vize final sınavları nasıl oluyor?

teşekkür ederim

16. kcrsamed

kcrsamed CMNet Üyesi

@cagriuldes ben geçen sene başvurmuştum hem çevre mühendisliği tezli yüksek lisans hemde isg tezsiz yüksek lisans programına ikisinide kazandım ama sadece çevre mühendisliği tezli yüksek lisansa kayıt yaptrdım haliyle isg programının vize finali hakkında bi bilgim yok :/

@cagriuldes rica ederim

17. config2016

config2016 CMNet Üyesi

İstanbul Avrupa yakasında önerebileceğiniz kurs var mı ?

18. Kenan Atalar

Kenan Atalar CMNet Üyesi

fiyatların 5000 -10000 arası olduğunu duymuştum

19. görkem özçelik

görkem özçelik CMNet Üyesi

1)peki eğitim almadan sınava girsek yani isg bilgim var ama bir eğitim kurumuna gidip o 2 haftalık 1 haftalık neyse o programlara gitmedim sınava girebilirmiyim
    2)İSG ile ilgili bir şeyler duymuştum. Uzman olan bir kimse sadece o işi yapacak yani bir yandan mühendislik kimyagerlik yapamayacak doğruluğu nedir acaba
    3)son olararak uzman mühendis olayı geliyormuş sanırım. Bilgileriniz varsa paylaşırsanız sevinirim

20. mcelebi

mcelebi CMNet Üyesi

1. Bir kez eğitim veya kursa gittiyseniz sınav hakkınız var (4-5 defa emin değilim)
    2. Benim bildiğim uzman olduğunuz takdirde yapamıyorsunuz
    3. Bunu bende merak ediyorum :)

görkem özçelik bunu beğendi.