• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Isg kurs yeri ve fiyati

İstanbul iris akademi.. Peşin 900 taksitli 1000 lira.. Son kayıt 9 ağustos.. Bugün yazılcam inş

Ben Yorum Akademi'ye gittim artı sınavdan önceki son kampa gittim ve 80 aldım kursa katılımla sadece. Çok memnun kaldım fiyatı da civarla aynı veya daha uygundu. Fiyatta Şenol Hoca yardımcı olmuştu bayaa, Maltepe civarında başka bir yere gidip oraya kıl olup Yorum'a kayıt yaptırmıştım. Bilinçsiz idim, torpille mülakat bekliyordum (tabi ki de olmadı ) o süreçte işsiz gözükmemek için gittim ya işim olmazsa diye :) (ki olmadı :D )..
Kursta iken isg nin korkulacak birşey olmadığını tecrübelerle aldım ve ben bu işi yaparım dedim :) Daha öncesinde dediğim gibi kayıt olma amacım belliydi ve hapisten korkuyordum ne gerek var diyordum :) Şu anki kariyerimi mutluluğumu kesinlikle oraya borçluyum. Kesinlikle tavsiye ederim tabi ki :)