Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Isg kursu

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Arkadaşlar İSG için Kursa gitmek istiyorum da. İstanbul Avrupa yakasında önerebileceğiniz kurslar var mı? Yardımcı olursanız çok sevinicem :)

2. Erkan Dündar

Erkan Dündar CMNet Üyesi

Anadolu Akademi,selamı mıda söyleyin..sevdiğim bir abidir sahibi..ve Maden Mühendisidir,Kendisi iyi birde eğitmendir..

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Öncelikle öneriniz için teşekkür ederim. Beylikdüzü bana biraz fazla uzak ama alternatiflerimin arasına alacağım. :)

Erkan Dündar bunu beğendi.
  4. İpekszksn

İpekszksn CMNet Üyesi

Kalite Akademi- Ben İzmir şubesine devam ediyorum.. Soru kampları, kendi uzmanlık alanında derse gelen hocalar falan filan derken çok verimli geçiyor dersler.. İzmir'de ki şube yeni açılmış olmasına rağmen güzel, tavsiye ederim.. İstanbul'da da var şubesi ama hangi yakada kalıyor bilemeyeceğim :)

Fatih Özcan bunu beğendi.
  5. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

*DETAM
    İletişim Bilgileri;
    Tel: 0212 217 67 06
    Faks: 0212 217 67 07
    Adres: Gürsel Mah.Işıl Sok(Eski İkizler Sokak). No:2 KAĞITHANE /İSTANBUL
    * MAVİ AKADEMİ 'yi öneririm ama Anadolu Yakasında. Kalite Akademi de aynı şekilde Anadolu yakasında.

*TEPE AKADEMİ
    İletişim Bilgileri:
    Tel : 0 212 280 90 44 - 45
    Fax: 0 212 280 90 46
    Adres: Safter Han, Büyükdere Cad. Ecza Sok. No:6 34394 (Kanyon AVM yanı) Levent / İstanbul-Türkiye

*ZİRVE OSGB EĞİTİM
    İletişim Bilgileri
    Tel: (+90 212) 451 50 30
    Mehmet Akif Cad. 1. Sok. No:23 Haydar Akın İş Merkezi -2/26-27-28-29 Bahçelievler/İSTANBUL

6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

tepe akademinin şirinevlerde de eğitimi varmış. sizce leventi mi yoksa şirinevleri mi tercih etmeliyim?

Isg kursu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. MEB onaylı sertifikalı İç mimari ve mobilya tasarım kursu (ücretsiz)

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINDAN ONAYLI SERTİFİKA MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI, İL ÖZEL İDARESİ VE İST. TİCARET ODASI İŞBİRLİĞİNCE DÜZENLENEN İÇ MİMARİ VE MOBİLYA TASARIMI KURSU İÇ MİMARİ,TASARIM: *TASARIM ÖGELERİ *ORAN VE ORANSAL İLİŞKİLER *DENGE VE UYUM *SİMETRİ, ASİMETRİ *RİTM, VURGU *RENKLER,TEMEL RENK BİLGİSİ MİMARİ PROJE TASARIMI: *DONATI ELEMANLARI *YAPI ELEMANLARI *ÇATI ELEMANLARI...
  2. Ohsas 18001:2007 baş denetçilik kursu

28 EKİM-1 KASIM 2009 tarihlerinde yapılması planlanan OHSAS 18001:2007 Baş Denetçilik eğitimine ait detaylar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Diğer eğitimlerle ilgili bilgiye (www.ybm.com.tr ) adresinden ulaşabilirsiniz. Kurs ile ilgili detaylı bilgiyi 0-212 547 31 00 / 415 08 14 nolu telefondan öğrenebilirsiniz. KURS HEDEFLERİ OHSAS 18001 Denetim Tekniklerinin Aktarılması...
  3. Isg uzmanlığı kursu veren kuruluşlar

isg eğitimi veren kurumlar ödeme konusunda çok acımısızlar. alternatif ödeme seçenekleri bulunmamakta. kendi kuralları doğrultusunda hareket etmekte. bazı gruplara indirim yapılmakta. çevre mühendisleri odası veya cevremühendisleri.net olarak indirim yaptırılabilme imkanımız yok mu? eğer benim gibi düşünenler var ise hemen harekete geçelim derim.
  4. Balıkesir lpg sorumlu müdürlük kursu

Merhaba, Balıkesir'de ikamet edip, LPG sorumlu müdür kursuna gitmek isteyen var mıdır? Balıkesir Mak. Müh. odasıyla konuştum bir ay önce bir kurs açılmış, şimdi açılması için en az 15 kişinin başvurusu gerekmekteymiş. Düşünen varsa lütfen benimle iletişime geçin.
  5. Kocaeli'de iyi bir isg kursu bilen?

Kocaelide iş sağlığı güvenliği kursu almış yada alacak olan araştırma yapmış olan ve isg anlamında iyi eğitim veren firma bilen yardımcı olabilir mi ? internette bir çok kurs yazıyor ama en çok tercih edilen hangisidir ?