Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İSG Kurul Prosedürü

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Tuğba Cabi tarafından paylaşıldı.

1. Tuğba Cabi

Tuğba Cabi CMNet Üyesi

Kaynak:Özlem ÖZKILIÇ

Ekli Dosyalar:

Erol Gündüz ve Mine Soysal bunu beğendi.
İSG Kurul Prosedürü konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ürün Gerçekleştirme Prosedürü

Agrega Tesislerine özel Ürün Gerçekleştirme Prosedürü
  2. Risk Değerlendirme Prosedürü ve Formlar

merhaba arkadaşlar ; Şantiyelerde risk değerlendirmesi ve risklerin belirlenmesi ile ilgili şirketimizle ilgili ridk değerlendirme prosedürü ve örnek formu ekliyorum. İş sağlığı üzerine çalışan meslektaşlarımıza faydalı olacağını umarım. iyi çalışmalar.
  3. mahalli çevre kurul kararı

arkadaşlar merhabalar kömür yakıtı kullanılan bir ham yağ üretim tesisim var tesiste yakılan kömürlerle ilgili mahalli çevre kurul kararı mı almamız gerekiyor bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba?
  4. Çevre Prosedürü Yardım İsteği!!!

Merhaba Arkadaşlar, Benim danışmanlığını yapmış olduğum firmalardan birisi Çevre Politikası belirlemiş durumda bu politika kapsamında benden Çevre Prosedürü hazırlanması konusunda yardım istediler prosedür hazırlamanın bir standartı varmı konuyla ilgili olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim...
  5. [15/03/2014] ÇMO GENEL KURUL SEÇİMİ

bütün meslektaşlarımızın desteğini bekliyoruz DEMOKRAT ÇEVRE MÜHENDİSLERİ olarak bütün meslektaşlarımızın desteğini bekliyoruz SEN DE GEL EKSİK KALMAYALIM sen yoksan BİR EKSİĞİZ BİZİ EKSİK BIRAKMA "SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ" mesleğine sahip çık bizi eksik bırakma "SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ" söz de senin karar da mesleğin için odana sahip çık "SEN YOKSAN BİR...