Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Isg uzmanı

Konu, 'Etkinlik Duyuruları' kısmında Erdal Leventyuz tarafından paylaşıldı.

1. Erdal Leventyuz

Erdal Leventyuz CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba, Trakya ve İstanbul sube Çevre mühendisleri odasına Muratlı karton olarak ilan girdik sizler gibi değerli iş güvenliği uzmanlarımızı takım arkadaşı olarak arıyoruz.
    En kısa sürede görüşmek üzere...

ayrıca bize;
    erdal.leventyuz@muratlikarton.com.tr
    ik@muratlikarton.com.tr
    erdal.leventyuz@gmail.com
    adreslerinden ulaşabilirsiniz.

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Erdal bey ilan metninizi çeşitli sosyal gruplarda paylaştım. Yasal engeller nedeniyle sitemizde yayınlanmasına müsaade edemiyoruz.

iyi geceler..

Isg uzmanı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Isg uzmanı bulundurma

İş güvenliği uzmanı bulundurma zorunluluğu, az tehlikeli iş yerlerinde 2014 haziran 20 den itibaren,tehlikeli iş yerlerinde ise 2013/ haziran 20 den itibaren başlamaktadır. Aksi halde zor durumda kalınabilir. 6331 sayılı isg kanunu 38. madde, Arkadaşın biri şöyle yazmış; Ben 7 yıl C olarak çalışırsam A sınıfı mı olacağım? Evet, sen 7 yıl...
  2. Kimler isg uzmanı veya isg uzmanı olmak istiyor?

Güncel iş ilanlarında İSG uzmanlığı sertifikası aranır olmuş. İş yerlerinin İSG uzmanı talepleri yaygınlaşacak gibi görünüyor. 18 Ağustos 2013 'de bir sınav var. Bu sınava yetiştirilmek üzere bir kursa başladım. İSG uzmanı olmak revaçta dediler bizde olalım dedik. :) (Tabi ki son cümle espriydi.) İSG uzmanı olup ta başlı başına İSG danışmanlığı yapan var mı acaba?