Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ISG Uzmanlığı Eğitim

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında serhat tarafından paylaşıldı.

1. serhat

serhat CMNet Üyesi

Arkadaşlar;
    Ekim 2012 iş güvenliği uzmanlığı sınavı öncesi eğitim kayıtlarımız başlamıştır
    www.ustadlar.com.tr
    iletisim@ustadlar.com.tr
    (0216)474 02 74
    gsm ;(0507)474 61 53
    UstadlarBanner_370x125_2.jpg

ISG Uzmanlığı Eğitim konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Iş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği eğitim programlarına yapılacak başvurular

Arkadaşlar; Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı Eğitim Merkezi (www.casgem.gov.tr) tarafından internet sitesinde yayınlanan duyuruya göre; Bilindiği üzere“İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMLERİ İLE ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMLERİ HAKKINDA YÖNETMELİK” 15.08.2009 Tarih ve 27320 Sayı ile Resmi Gazete’de yayınlanmıştır. İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği Eğitim Programlarıyla ilgili olarak...
  2. İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitim Kurumları

Merhaba; İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimini verebilecek bakanlık tarafından yetkilendirilmiş kurumlar ekli listede yer almaktadır. Eğitim almak isteyen arkadaşlar istediği eğitim kurumunu seçebileceği gibi eğitim için Çasgem'e de gidebilir. İşlevsellik anlamında özel eğitim kurumları ya da Çasgem arasında bir fark yoktur. Eğitim sonunda herkes aynı haklara sahiptir ve aynı sınava girer....
  3. İş Güvenliği Uzmanlığı Yetkilendirilmiş Eğitim Kurumları

İş Güvenliği Uzmanlığı Yetkilendirilmiş Eğitim Kurumları listesi güncellenmiştir. Listenin olduğu dosyaya ekten ulaşabilirsiniz. KAYNAK Liste Tarihi : 11.01.2012
  4. isg uzmanlığı eğitimi

eskişehir de isg uzmanlığı eğitimi veren firma bilen var mı ya da yetki alan firmalar listesi elinde olan var mı ?
  5. Isg uzmanlığı sınavı

21 Ekim 2012 tarihinde yapılan iş güvenliği uzmanlığı sınavına yönelik olarak yönetmeliklerin özeti arkadaşlar.Biliyorsunuz yönetmelikler oldukça sözel yönü güçlü.Bu yüzden mutlaka yönetmeliklere çalışmanızda fayda var,daha sonrasında ise özetlere göz atarak pekiştirebilirsiniz.Güncelleme yaparak eksiklikleri düzenleyebilir veya buna benzer çalışma hazırlayabilirsiniz.