Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

isg uzmanlığı eğitimi

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında tinofchak tarafından paylaşıldı.

1. tinofchak

tinofchak CMNet Üyesi

eskişehir de isg uzmanlığı eğitimi veren firma bilen var mı ya da yetki alan firmalar listesi elinde olan var mı ?

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

3. tinofchak

tinofchak CMNet Üyesi

onlara baktım fakat listede bulunan firmalar danışmanık yaptıklarını soylediler sadece uzmanlık eğitimi veren bir firmaların listesinin bakanlığın sitesinde oldugunu soyledıler fakat bulmadım

isg uzmanlığı eğitimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. iş güvenliği uzmanlığı ?

Merhabalar. Ben iş güvenliği uzmanlığı eğitimine katılmak istiyorum. Şu an çevre mühendisiyim. İş güvenliği uzmanı olduğum zaman çevre mühendisi ünvanım ortadan kalkıyor mu? Yani iş güvenliği uzmanlığıyla ilgili iş bulamazsam çevre mühendisi olarak iş yapabilir miyim. Bazı kişiler yapamayacağımı söylediler. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
  2. İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi

İş güvenliği uzmanlığı eğitimini Ankara' da veren en iyi firmalar hangileridir ? Fiyatlarını bilen var mı ?
  3. ISG Uzmanlığı Eğitim

Arkadaşlar; Ekim 2012 iş güvenliği uzmanlığı sınavı öncesi eğitim kayıtlarımız başlamıştır www.ustadlar.com.tr iletisim@ustadlar.com.tr (0216)474 02 74 gsm ;(0507)474 61 53
  4. Isg uzmanlığı sınavı

21 Ekim 2012 tarihinde yapılan iş güvenliği uzmanlığı sınavına yönelik olarak yönetmeliklerin özeti arkadaşlar.Biliyorsunuz yönetmelikler oldukça sözel yönü güçlü.Bu yüzden mutlaka yönetmeliklere çalışmanızda fayda var,daha sonrasında ise özetlere göz atarak pekiştirebilirsiniz.Güncelleme yaparak eksiklikleri düzenleyebilir veya buna benzer çalışma hazırlayabilirsiniz.
  5. Tse çevre yönetim sistemi dokümantasyon eğitimi ve çevresel risk değerlendirme eğitimi

Çevre Yönetim Sistemi Dokümantasyon Eğitimi Eğitim Amacı Çevre Yönetim Sistemleri Dokümantasyonu içinde yer alan Çevre Politikası ve Çevre Hedefleri, Çevre El Kitabı, standardın öngördüğü Prosedürleri, Acil Eylem Planları, Çevre Boyutları ve Etkileri Tablosu, proseslerin etkin planlanması, uygulanması ve kontrolünü sağlamak için kuruluşun ihtiyaç duyduğu dokümanları kuruluşun büyüklüğü ve...