Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Isg uzmanlığı kursu veren kuruluşlar

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Yasemin Karadiş tarafından paylaşıldı.

1. Yasemin Karadiş

Yasemin Karadiş CMNet Üyesi

isg eğitimi veren kurumlar ödeme konusunda çok acımısızlar. alternatif ödeme seçenekleri bulunmamakta. kendi kuralları doğrultusunda hareket etmekte. bazı gruplara indirim yapılmakta. çevre mühendisleri odası veya cevremühendisleri.net olarak indirim yaptırılabilme imkanımız yok mu? eğer benim gibi düşünenler var ise hemen harekete geçelim derim.

F.Kansu bunu beğendi.
  2. Ümit Mert

Ümit Mert CMNet Üyesi

Örnek bir tarife vereyim.

A Firması
    Hafta sonu gurubu 1500 TL ve 9 taksit
    Hafta içi grubu 1300 TL ve 9 taksit

B Firması
    Hafta sonu gurubu 2200 TL ve 3 taksit
    Hafta içi grubu 1800 TL ve 3 taksit

gibi.

Bu kurslar aynı dersleri vermiyor mu? Fiyat politikaları neye göre merak ediyorum.

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Ümit Mert

Emin olmamakla birlikte fikrimi söyleyeyim. 1. sırada muhtemelen kursun piyasadaki adı geliyordur, bir marka olmayı başardıysa fiyatları da muhtemelen yüksek olacaktır. 2. side ekibinde bulunan eğitimciler ile ilgilidir, hatırı sayılır kişileri ekibinde tutuyorsa buda fiyat arttırıcı bir unsur olabilir.

Bunlar haricinde müfredat aynı :)

4. Ümit Mert

Ümit Mert CMNet Üyesi

İSG kursları 90 saat (Net:67.5 saat - 9 saati canlı) uzaktan eğitim veriyorlar. Uzaktan eğitimdeki web arayüz ve içerik kalitesi de fiyatı etkiliyor olabilir.

5. Yasemin Karadiş

Yasemin Karadiş CMNet Üyesi

herkesin fiyatı farklı tabi 2000, 2500 değişiyor. ama grup olarak indirim yapılıyor bazı arkadaşar grup halinde 1700 1600 gibi fiyatlara kursa gidiyor.

Isg uzmanlığı kursu veren kuruluşlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Piyasaya süren kuruluşlar ile sözleşme

Arkadaşlar herkese merhaba, Elinde lisanslı TAT tesisleri ile piyasa süren kuruluşlar arasında yapılan sözleşme örneği olan arkadaşlar varsa paylaşabilir misiniz? iyi çalışmalar herkese....
  2. Güneydoğuda İSG eğitimi veren yer?

güneydoğuda isg eğitimi veren yer biliyormusunuz??
  3. "Alt iş veren yönetiminde iş sağlığı ve güvenliği"

Arkadaşlar merhaba, Bitirme tezim için "Alt İş Veren Yönetiminde İş Sağlığı ve Güvenliği" ile ilgili güvenilir ingilizce kaynak arıyorum. Önerebilceğiniz site, kitap vs var mı ??
  4. Isg kursu

Arkadaşlar İSG için Kursa gitmek istiyorum da. İstanbul Avrupa yakasında önerebileceğiniz kurslar var mı? Yardımcı olursanız çok sevinicem :)
  5. Kocaeli'de iyi bir isg kursu bilen?

Kocaelide iş sağlığı güvenliği kursu almış yada alacak olan araştırma yapmış olan ve isg anlamında iyi eğitim veren firma bilen yardımcı olabilir mi ? internette bir çok kurs yazıyor ama en çok tercih edilen hangisidir ?