• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Isg uzmanlığı kursu veren kuruluşlar

Yasemin Karadiş

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
SÜREKO ATIK YÖNETİMİ A.Ş.
isg eğitimi veren kurumlar ödeme konusunda çok acımısızlar. alternatif ödeme seçenekleri bulunmamakta. kendi kuralları doğrultusunda hareket etmekte. bazı gruplara indirim yapılmakta. çevre mühendisleri odası veya cevremühendisleri.net olarak indirim yaptırılabilme imkanımız yok mu? eğer benim gibi düşünenler var ise hemen harekete geçelim derim.

Örnek bir tarife vereyim.

A Firması
Hafta sonu gurubu 1500 TL ve 9 taksit
Hafta içi grubu 1300 TL ve 9 taksit

B Firması
Hafta sonu gurubu 2200 TL ve 3 taksit
Hafta içi grubu 1800 TL ve 3 taksit

gibi.

Bu kurslar aynı dersleri vermiyor mu? Fiyat politikaları neye göre merak ediyorum.

Ümit Mert

Emin olmamakla birlikte fikrimi söyleyeyim. 1. sırada muhtemelen kursun piyasadaki adı geliyordur, bir marka olmayı başardıysa fiyatları da muhtemelen yüksek olacaktır. 2. side ekibinde bulunan eğitimciler ile ilgilidir, hatırı sayılır kişileri ekibinde tutuyorsa buda fiyat arttırıcı bir unsur olabilir.

Bunlar haricinde müfredat aynı :)

İSG kursları 90 saat (Net:67.5 saat - 9 saati canlı) uzaktan eğitim veriyorlar. Uzaktan eğitimdeki web arayüz ve içerik kalitesi de fiyatı etkiliyor olabilir.

herkesin fiyatı farklı tabi 2000, 2500 değişiyor. ama grup olarak indirim yapılıyor bazı arkadaşar grup halinde 1700 1600 gibi fiyatlara kursa gidiyor.