Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İSG Yüksek Lisans Mülakat Soruları

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında İrem Ülgen tarafından paylaşıldı.

1. İrem Ülgen

İrem Ülgen CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba,

İş sağlığı güvenliği yüksek lisans için mülakatlarda ne gibi sorular soruyorlar?

Bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim.

İSG Yüksek Lisans Mülakat Soruları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Mülakat Soruları

Mülakat Soruları Hem aday hem de mülakatı yapan kişi için oldukça stresli bir konu olan mülakatlarda, giriş konuşmalarının oldukça samimi ve beliren soğuk havayı ortadan kaldırıcı nitelikte olması gereklidir. Mülakatın başında yapılacak olan kısa, samimi bir sohbet iki tarafın da bilgi alışverişini daha verimli hale getirmesini sağlayacaktır....
  2. Mülakat soruları ne olabilir?

arkadaşlar bu hafta elektronik atık geri dönüşümü yapan bir firmaya iş görüşmesine gidicem bu konu hakkında çok fazla bir bilgim yok sizce nasıl sorular sorulabilir beyin fırtınası yapalım mı ? :confused:
  3. Yüksek Lisans

KONTAMİNE OLMUŞ TEHLİKELİ AMBALAJ ATIKLARININ BERTARAF EDİLDİĞİ BİR GERİ DÖNÜŞÜM FİRMASINDA ÇALIŞIYORUM YÜKSEK LİSANSA BAŞLAYACAĞIM KONU SEÇMEK İSTİYORUM. BANA YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ? SİZCE ÇALIŞTIĞIM YER HAKKINDA BİR KONUMU BULMALIYIM (NASIL BİR KONU OLABİLİR MESELA) YOKSA ÖNEREBİLECEĞİNİZ BİR DAL VEYA ALAN VAR MIDIR? ŞU ALANDA PİYASA DAHA ÇOK İLERLİYO İLERDE BU SENİN İŞİNE YARAYABİLİR...
  4. Isg yüksek lisans

Merhaba arkadaşlar. Birkaç sorum olacaktı. İsg yüksek lisansı konusunda aranızda araştırma yapan yada bu konu üzerinde çalışan varmı acaba?? zaten yüksek lisans yapmak istiyorum bununda istediğim bir bölümde yapmak istiyorum. oda isg.