• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Isg'ye nerden? nasıl çalışılır?

Ne zaman girdiniz Aydın bey bilmiyorum ama ÖSYM yapacak sınavı direk bilgi istenen sorular mevcut

Merhaba herkese öncelikle iki defa girdim,bu üçünçü girişim olacak ve nereden ne soru gelir aşaği yukarı bir kafam da taslak oluştu,facebookta isg ailesi ve benzer gruplar her gün soru çözümü yapıyorlar,bunlara katılmanızı tasviye ederim,ve gruplarının dosyalar bölümünde konuları ayıran dosyalar var onları bilgisarınıza indirin ,yönetmelikleri indirin açın tanımlar kısmını dikkatli okuyun o yönetmelikle ilgili bir fikriniz oluşur,daha sonra aklınızda tutamacağınız ezber niteliğinde olan verileri not edin bunları yaptıktan sonra işin çoğunu halletmiş olacaksınız,zaten daha sonra çıkmış soruları ındırın çıkmış soruları baktığınızda c,b,a iş yeri hekimi sorular birbirine çok benzer ve bazı sorullar tetrarı olduğunu göreceksiniz ve soruyu okumadan cevabi işartleyeceksiniz, kurstan aldığınız dosyalar soruları bol bol çözüp ve tetrar yaparak sınava girin ama yok ben bunları yapamam bu kadar zamanım yok çalışıyorum diyorsanız,hap bilgiler tüm yönetmeliklerinin en önemli kısımlarını dökümante etmiş arkadaşlar forumlarda paylaşıyorlar fakat artık çok kalıp soruları sormamakla birlikte tipte köşede kalmış ya da çalışırken bunu da sormazlar çok daha önemli şeyler var dediğiniz şeyler artık sınavda çıkıyor bu yüzden kendinizi riske atmayin derim.
İyi Çalışmalar

Merhaba herkese öncelikle iki defa girdim,bu üçünçü girişim olacak ve nereden ne soru gelir aşaği yukarı bir kafam da taslak oluştu,facebookta isg ailesi ve benzer gruplar her gün soru çözümü yapıyorlar,bunlara katılmanızı tasviye ederim,ve gruplarının dosyalar bölümünde konuları ayıran dosyalar var onları bilgisarınıza indirin ,yönetmelikleri indirin açın tanımlar kısmını dikkatli okuyun o yönetmelikle ilgili bir fikriniz oluşur,daha sonra aklınızda tutamacağınız ezber niteliğinde olan verileri not edin bunları yaptıktan sonra işin çoğunu halletmiş olacaksınız,zaten daha sonra çıkmış soruları ındırın çıkmış soruları baktığınızda c,b,a iş yeri hekimi sorular birbirine çok benzer ve bazı sorullar tetrarı olduğunu göreceksiniz ve soruyu okumadan cevabi işartleyeceksiniz, kurstan aldığınız dosyalar soruları bol bol çözüp ve tetrar yaparak sınava girin ama yok ben bunları yapamam bu kadar zamanım yok çalışıyorum diyorsanız,hap bilgiler tüm yönetmeliklerinin en önemli kısımlarını dökümante etmiş arkadaşlar forumlarda paylaşıyorlar fakat artık çok kalıp soruları sormamakla birlikte tipte köşede kalmış ya da çalışırken bunu da sormazlar çok daha önemli şeyler var dediğiniz şeyler artık sınavda çıkıyor bu yüzden kendinizi riske atmayin derim.
İyi Çalışmalar

@Gülay hanım inanın şu an kafamda o kadar çok soru işareti var ki serseri mayın gibi ne yapacağımı bilmiyorum :):):)bugün 3-5 tane yönetmelik çıktısı aldım eve gidip okuyup önemli olanları not etmeyi düşünüyorum ama , sizce hangi yönetmeliklere ağırlık vererek başlamalıyım :(:(:(

@Gülay hanım inanın şu an kafamda o kadar çok soru işareti var ki serseri mayın gibi ne yapacağımı bilmiyorum :):):)bugün 3-5 tane yönetmelik çıktısı aldım eve gidip okuyup önemli olanları not etmeyi düşünüyorum ama , sizce hangi yönetmeliklere ağırlık vererek başlamalıyım :(:(:(

@okyanus35 ben sınava gireli cok uzun zaman oldu.ne soylesem yanlıs olur.sakince baslarsanız yetisir.gunde 2 yonetmelik bile okuyabilirsiniz.kursta egitmenlerinizin banko dedigi yonetmeliklerden baslayın.unutursanız tekrar ederseniz, ilk kez okuyor olmaktan unutup tekrarlamak iyidir.soru cozmek onemli bunu unutmayın, sınanmayan bilgiyi anca tahmin edebilirsiniz.sakin olun hergun 2 yonetmelik ve belli miktarda soru diye sartlanın.

Arkadaşlar ben C sınıfı için hazırlanan ve kaçıncı kere gireceğini unutan bir aday olarak şunu söyleyebilirim ki bu sınav zor bir sınav değil. Ama çok şansa bakan bir sınav da değil, kesin bilgi gerektiren sorular var, o yüzden çalışmak gerekiyor. Ben bir gece önceden baktığım notlarla 60 - 70 arası puanlarla kaldım hep. Bu defa geçmeyi kafaya koydum çünkü artık utanır oldum :)

Ben facede bir grup var, orayı takipteyim. Güzel dokümantasyon paylaşımları ve soru cevapları oluyor. İlgilenenlere de öneririm.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Arkadaşlar,
biyolojik ,kimyasal fiziksel risk etmenleri,6331 sayılı iş kanunu,iş yeri bina eklentileri ,kkdler ,4331 iş konu ,isgnin tarihsel gelişimi ,ekranlı araçlarda ,elektirik ,maden ,yangın yangın türleri ,emziren kadınlarda çalışma süreleri ilk aklıma gelen bunlar bunları iyi bilin önerim
iyi çalışmalar

@müge polat
----- yönetmelikler
------- kanunlar
------- tebliğler

--- buradanda geçmiş yıllar sorularını çalışınız.

@okyanus35
size tavsiyem: geçmiş yılların soruları ile mevzuatı birlikte değerlendirin. başka bir çalışma yoluna gerek yok.
----- yönetmelikler
------- kanunlar
------- tebliğler

--- buradanda geçmiş yıllar sorularını çalışınız.

verilen şekerleri bile azalttılar kpss sınavında bende şeker yoktu dünyam yıkıldı resmen :D umarım foto güncelleme ücreti istemezler

Arkadaşlar iki defa girip birinde 68 ile kalan biri olarak size tavsiyem önemli konulara çalışın mesela risk değerlendirmesi gibi gerçi Ösym yapmadan önce detay yoktu ama Ösym de sürekli detay var ve her zaman en az 2 şık arasında kalıyorsunuz iyice çalışmamız gerekiyor. Herkese şimdiden başarılar.