Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ISIG konusunda Devletin, işverenin, işçinin görevleri

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Baş iş müfettişi Kibar Erten tarafından hazırlanan sunuma ekten ulaşabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

ISIG konusunda Devletin, işverenin, işçinin görevleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevrimiçi çevre izinleri portalında işverenin çevre görevlisini ataması...

Herkese Merhaba, Çevrimiçi Çevre İzinleri Portalına kendi dijital imzamla girip çalıştığım şirketin Çevre Mühendisi ve Görevlisi olarak kendimi kaydettim. İşveren adına kurumsal dijital imzaya sahip yetkilinin bilgilerini, seçtiğim tesisle ilgili yönetmelik kapsamındaki maddeleri ve bana ait işe giriş bildirgesini de portala yükledim. İşe giriş bildirgesini dijital olarak imzalayarak...
  2. Ambalaj atığı toplama ayırma tesislerinde uygulanması gereken isig prosedürleri

Merhaba, tat tesisinde çalışmaktayım. işyerimizde 50 kişinin altında işçi çalışıyor.işçi sağlığı ve güvenliği açısından uygulamam gereken prosedürler nelerdir? örn. malzeme istif yüksekliği maksimum kaç olmalıdır? bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. herkese iyi çalışmalar.
  3. Çevre Mühendisinin Asli Görevleri

Forumdaki konulara bakarken birşey dikkatimi çekti.Belediyelerde çalışan Çevre Mühendisi ne iş yapar diye.4 aydır belde belediyesinde Çevre Mühendisi olarak görev yapmaktayım ve Çevre Mühendisinin tanımını ve ne iş yaptığını çok az bilenlerle çalışan bir mühendis olarak herşeyi yapar.Yani abi ne iş olursa yaparız değil ne iş olursa yaptırırız hesabı :).Mesela bir böcek ilaçlaması kesinlikle...
  4. Esenyurt'ta 11 işçinin ölümüne sebep olan kazanın dava sonucu

Esenyurt'ta 11 işçinin ölümüne ilişkin dava sonucu 12 Temmuz 2013 Cuma - 16:41 Mahkeme, 11 işçinin ölümüne ilişkin davada tutuklu sanıkları tahliye etti Esenyurt'ta bir alışveriş merkezi inşaatı şantiyesindeki çadırlarda çıkan ve 11 işçinin hayatını kaybettiği yangınailişkin dava kapsamında hazırlanan bilirkişi raporunda, sanıklardan 4'ünün asli kusurlu, 3'ünün tali kusurlu olduğu,...