Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Isig sempozyumu: 15 - 16 mart 2013

Konu, 'Sempozyum ve Kongre' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

gokdelen_iscileri.jpg

Isig sempozyumu: 15 - 16 mart 2013 konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tekstil sektöründe temiz üretim sempozyumu 27-30 Mart 2012

T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü’nün öncülüğünde, tekstil üretimi ile ilgili uygulamaların güçlendirilmesi, geliştirilmesi ve ilgili paydaş gruplarla (Üniversiteler, özel sektör, STK’lar, oda ve birlikler, Enstitüler,) bilgi alışverişinde bulunulması ve Tekstil Sektöründe Temiz Üretim ile ilgili yeniliklerin değerlendirilmesi amacı ile 27-30 Mart tarihlerinde...
  2. Atık yönetimi sempozyumu - nisan 2013

Duyuru Metni; Vakfımız T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde, Bakanlığın desteklenmesi ve güçlendirilmesi faaliyetleri yanında, ülkemiz çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine yönelik çalışmalara katkı ve destek sağlayan bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetini sürdürmektedir. Bu nedenle, T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü’nün...
  3. 23-27 mart 2013 antalya eğitim sunumları

Arkadaşlar, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sayfasında yayınlanan ve 23-27 Mart 2013 tarihileri arasında Antalya'da gerçekleştirilen: "ÇED UYGULAMALARI VE SÇD - YETERLİK BELGESİ TEBLİĞİ VE UYGULAMALARI İLE ÇEVRE GÖREVLİSİ VE ÇEVRE DANIŞMANLIK KONULARI HAKKINDA YÖNETMELİK VE UYGULAMALARI" sunumları aşağıdaki linkte...
  4. [24/10/2013] Uluslararası Katılımlı Çevre Sempozyumu

Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği (ÇEKÜD) veGümüşhane Üniversitesi'nin düzenlediği Uluslararası Katılımlı Çevre Sempozyumu için geri sayım devam ediyor. Bugüne kadar İTÜ, YTÜ, KTÜ, Cumhuriyet, Bozok, Artvin Çoruh, 19 Mayıs, Sakarya, Atatürk, Uludağ, Yüzüncü Yıl, Tunceli, Sütçü İmam, Kocaeli, Mersin, Karabük ve Gümüşhane Üniversitelerinde gelen bildiri özetleri Sempozyum Bilim Kurulu...
  5. [04/10/2013] Ulusal Çevre ve Ahlak Sempozyumu

ÇEKÜD, Gaziantep Üniversitesi ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen Ulusal Çevre ve Ahlak Sempozyumu’nda süreç planladığı şekilde işliyor. 4-6 Ekim 2013 tarihlerinde Gaziantep’de gerçekleşecek Ulusal Çevre ve Ahlak Sempozyum’una gelen 60 bildiri özetleri üzerinde Sempozyum Bilim Kurulu tarafından yapılan inceleme neticesinde 44’ü kabul edildi. Sempozyum Bilim Kurulu...