Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İşletme Belgesi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Mahmut Cimşit tarafından paylaşıldı.

1. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

işletme belgesi alımı sırasında tesisteki bütün çalışanlar mı yoksa firma adı altında çalışanların sayısı mı önemli.:kötü: Yani Tesiste taşeron olarak çalışanların sayısı toplam çalışana dahil edilecek mi?:confused:
    B u konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa ve beni bilgilendirirseniz sevinirim.;)

Brcnsrc bunu beğendi.
  2. Brcnsrc

Brcnsrc CMNet Üyesi

mahmut bey benide konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim

3. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

belgeyi kimin adına alacaksınız taşeronmu firmamı

4. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

Ana Firma adına almak istiyorum.

5. Gülfem Polat

Gülfem Polat CMNet Üyesi

firmada sigortalı çalışanlar üzerinden alınır. taşeron firmanın ssksı taşeron firma öder.

İşletme Belgesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İşletme Belgesi

İşletme belgesini veya işçi sayısına göre muafiyet yazısını Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bak. dan alabilirsiz. Örnek ektedir.
  2. Satış izin belgesi / katı yakıt satıcısı kayıt belgesi ?

Ekte gönderdiğim yazı hakkındaki görüşlerinizi almak istedim .. bu yazıyı yeni anlaşmayı düşündüğümüz bir Kömür ocağı yetkilisi gönderdi bu yazılanları Çevre Danışmanlığını yaptığımız için bizmi yapmalıyız ? ve yapılması gerekenler ?
  3. Işletme belgesi

Arkadaşlar İşletme belgesi kalktı mı?acil yardımcı olur musunuz?
  4. Işletme belgesi alınması yürürlükten kalktı

arkadaşlar Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 10 Şubat 2013 tarihli ve 28555 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “İşletme Belgesi Hakkında Yönetmeliğin Yürürlükten Kaldırılmasına Dair Yönetmelik” ile, 4.12.2009 tarihli ve 27422 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “İşletme Belgesi Hakkında Yönetmelik” yürürlükten kaldırılmıştır. GFB Başvuru yapıcağım tesis için işletme belgesi için il...
  5. Atıksu arıtma tesisi işletme belgesi

Merhaba, Atıksu arıtma tesislerinin işletme belgesi olup olmadığı konusunda bilgisi olan varsa yardımınızı rica edeceğim. Eğer alınması gerekiyorsa nerden alabiliriz.,Tşkler.