Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Işletme protokol imza sorunu

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Alper Karadeniz tarafından paylaşıldı.

1. Alper Karadeniz

Alper Karadeniz CMNet Üyesi

Arkadaşlar Merhaba,

Bir TAT firmasında çalışıyorum ve firmam ünvan değiştirdi. Konu ile ilgili izin lisans yenilemesi yapacağım fakat daha önceden firmayı kendi üzerime işletme protokolünden kaydetmemiştim. Söz konusu İşletme protokolünde işlemlerinden işe giriş bildirgemi yükleme ve imzalama aşamasında (son aşama) sistem herhangi bir hata vermiyor fakat yüklemek istediğim dosyayıda yüklemiyor. Mobil imzam ile sıkıntı olabilir diye e-devlet işlemlerini denedim bir sorun yok. konu ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim.

2. Emine Erdem

Emine Erdem Genel Yönetici

Bazen sistem ile ilgili olabilirde biraz bekleyin. Yada farklı tarayıcılarda deneyin.

3. Gizem Sunar

Gizem Sunar CMNet Üyesi

izinlisans@csb.gov.tr bu mail adresine durumunuzu izah ederseniz çok kısa bir sürede yardımcı oluyorlar.

Nihal Ş. Aksoy ve Emine Erdem bunu beğendi.
  4. Alper Karadeniz

Dünden beri onlarla iletişim halindeyim ama çözüm bulamadılar çalışma var dediler. Danışman arkadaşlar işlemlerini gerçekleştiriyolar bir sıkıntıları yok benim sistemde imzalama işlemini yapamıyorlar.

5. Emine Erdem

Emine Erdem Genel Yönetici

Şebekeniz ile ilgili bir sorun olabilir mi. Yukarıda diğer işlemlerde denedim demiştiniz ama opratörünüz ilede görüşün isterseniz bazen beklenmedik şeyler olabiliyor.

6. Alper Karadeniz

Operatörümle görüştüm mobil imzamda sorun yok e-devlet üzerinden de denedim bir sıkıntı yok. Acaba yakın zamanda sistemden imzalama yapanlar varmı bir sıkıntı yaşadılar mı?

7. Uğur Can

Uğur Can CMNet Üyesi

eğer kontörün yoksa hata verebilir bnmde öyle oluyor bzn uzun süre kontör yuklmynce oluyor

8. Alper Karadeniz

Kendi hattım üzerine aldım faturalı hat.