• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Işletme protokol imza sorunu

Alper Karadeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Hayat Geri Dönüşüm San. Tic. Ltd. Şti
Arkadaşlar Merhaba,

Bir TAT firmasında çalışıyorum ve firmam ünvan değiştirdi. Konu ile ilgili izin lisans yenilemesi yapacağım fakat daha önceden firmayı kendi üzerime işletme protokolünden kaydetmemiştim. Söz konusu İşletme protokolünde işlemlerinden işe giriş bildirgemi yükleme ve imzalama aşamasında (son aşama) sistem herhangi bir hata vermiyor fakat yüklemek istediğim dosyayıda yüklemiyor. Mobil imzam ile sıkıntı olabilir diye e-devlet işlemlerini denedim bir sorun yok. konu ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim.

Dünden beri onlarla iletişim halindeyim ama çözüm bulamadılar çalışma var dediler. Danışman arkadaşlar işlemlerini gerçekleştiriyolar bir sıkıntıları yok benim sistemde imzalama işlemini yapamıyorlar.

@Alper Karadeniz
Şebekeniz ile ilgili bir sorun olabilir mi. Yukarıda diğer işlemlerde denedim demiştiniz ama opratörünüz ilede görüşün isterseniz bazen beklenmedik şeyler olabiliyor.

Operatörümle görüştüm mobil imzamda sorun yok e-devlet üzerinden de denedim bir sıkıntı yok. Acaba yakın zamanda sistemden imzalama yapanlar varmı bir sıkıntı yaşadılar mı?