Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İşletme stajı iski ve istac

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında Murat H. Ünsal tarafından paylaşıldı.

1. Murat H. Ünsal

Murat H. Ünsal CMNet Üyesi

acaba hangisini onerirsiniz isletme staji icin onerileri bekliyorum

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

3. Murat H. Ünsal

iski de olursa nerelerinde yapma sansimiz oluyor aritma tesislerine mi veriyorlar yoksa baska bir sey mi oluyor iski olmazda istac olursa hangisin secmem gerekiyor departman olarak yanitlarsaniz sevinirim
    İşletmeler
    Müdürlüğü

Av.Yak.Düz.
    Dep.Aln. Şefliği

Asya Yakası
    D.Dep.Aln.Şefliği

Av.Yak.Ana Arter
    Tem.Şefliği

Asya Yak.Ana
    Arter Tem.Şefliği

Hafriyat Atıkları
    Yön.Şefliği

[COLOR=black]Proje [/COLOR][COLOR=black]
    [I][I]Uygulama Şefliği[/I][/I][/COLOR]

[B][COLOR=#06b3f7][I][I][COLOR=#06b3f7]Teknik Hizmetler [/COLOR][/I][COLOR=#06b3f7][/color][/I][COLOR=#06b3f7][I]
    [I][I]Müdürlüğü[/I][/I][/I][/color][/COLOR][/B][COLOR=#06b3f7][COLOR=#06b3f7]

[COLOR=#2a2a2a][I][I][COLOR=#6a6b6d]Kompost Tesisi Şefliği[/COLOR][/I][COLOR=#6a6b6d][/color][/I][COLOR=#6a6b6d]
    [COLOR=#2a2a2a][I][I][COLOR=#6a6b6d]Yakma Tesis Şefliği[/COLOR][/I][COLOR=#6a6b6d][/color][/I][COLOR=#6a6b6d]
    [COLOR=#2a2a2a][I][I][COLOR=#6a6b6d]Tıbbi Atıklar Şefliği[/COLOR][/I][COLOR=#6a6b6d][/color][/I][COLOR=#6a6b6d]
    [COLOR=#2a2a2a][I][I][COLOR=#6a6b6d]Makina Bakım Şefliği[/COLOR][/I][COLOR=#6a6b6d][/color][/I][COLOR=#6a6b6d]
    [COLOR=#2a2a2a][I][I][COLOR=black]Endüstriyel Atık [/COLOR][/I][COLOR=black][/color][/I][COLOR=black][I][COLOR=black]
    [I][I]Yönetim Şefliği[/I][/I][/COLOR][/I][COLOR=black]
    [B][COLOR=#06b3f7][I][I][COLOR=#06b3f7]Proje Etüt [/COLOR][/I][COLOR=#06b3f7][/color][/I][COLOR=#06b3f7][I]
    [I][I]Müdürlüğü[/I][/I][/I][/color][/COLOR][/B][COLOR=#06b3f7][COLOR=#06b3f7]

[COLOR=#2a2a2a][I][I][COLOR=#6a6b6d]Proje [/COLOR][/I][COLOR=#6a6b6d][/color][/I][COLOR=#6a6b6d][I][COLOR=#6a6b6d]
    [I][I]Geliştirme Şefliği[/I][/I][/COLOR][/I][COLOR=#6a6b6d]
    [COLOR=#2a2a2a][I][I][COLOR=#6a6b6d]Etüt Şefliği[/COLOR][/I][COLOR=#6a6b6d][/color][/I][COLOR=#6a6b6d]
    [COLOR=#2a2a2a][I][I][COLOR=#6a6b6d]Ar-ge Şefliği[/COLOR][/I][COLOR=#6a6b6d][/color][/I][COLOR=#6a6b6d]
    [COLOR=#2a2a2a][I][I][COLOR=black]Laboratuar Şefliği[/COLOR][/I][COLOR=black][/color][/I][COLOR=black]
    [COLOR=#2a2a2a]
    [COLOR=#2a2a2a][I][I][COLOR=black][/COLOR][/I][COLOR=black][/color][/I][COLOR=black][/color][/COLOR][/COLOR][/color][/COLOR][/color][/COLOR][/color][/COLOR][/color][/color][/COLOR][/color][/color][/color][/color][/COLOR][/color][/COLOR][/color][/COLOR][/color][/COLOR][/color][/COLOR][/color][/color]

4. Fatih Özcan

Arıtma ve Proje etüt te yapabilirsiniz iskide.

Murat H. Ünsal bunu beğendi.
  5. Murat H. Ünsal

iski olmaz ise yine istacda proje etut mu olmali biraz fazla soruyorum ama.

6. Fatih Özcan

istac hakkında çok bilgim yok açıkçası, büyükşehir belediyesinde de yapabilirsiniz.
    iskide arıtma tesisi işletme ve proje üzerine birimler var buralarda olabilir, büyükşehir belediyesinde denetim üzerine görevler var.

7. Murat H. Ünsal

buyuksehir belediyesinde lab stajini yapmistim o sirada da isletme staji yapan arkadaslarlabiraz hasir nesir oldum. pek fazla bir sey yaptiklari soylenemez. istac her turlu atiklarla ilgili calismalar yapiyor.(coplerden enerji elde etme, geri donusum vs)

8. Murat H. Ünsal

sonuc olarak iski baltalimani aritma cikti acaba neler yapilir nasildir bir ortamdir hic bilmiyorum

iskide ayrica cok fazla torpil dondugunu bir kere daha anladim

9. Murat H. Ünsal

iski de 2. haftaya baslayacagiz bir sey ogrendimizi veya ogrettiklerini dusunmuyorum

10. Kezban Özer

Kezban Özer CMNet Üyesi

İstaç kesinlikle çok güzel ama bütün tesislerinde sırayla bulunmalısın.Sen öğrenmeye hevesliysen sana yardımcı olacaklardır.

11. Sercan Perver

Sercan Perver CMNet Üyesi

istaç staj yapmak için ne gerekli bilen var mı başvuru zamanı ne zaman ?

12. Elif Mertoğlu

Elif Mertoğlu CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba işletme staji yapmis arkadaşlardan yorumlarini alabilir miyim nerede olursa etkili ve iyi olur Acaba istanbul da..şimdiden tesekkurler

13. Sercan Perver

Sercan Perver CMNet Üyesi

İSKİ de yapman faydalı olur ama bu sene için başvuru süresi geçti

14. Elif Mertoğlu

Elif Mertoğlu CMNet Üyesi

başvurdum kabul gördü teşekkürler sağolun

15. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

16. Abdulkerim Doğam

Abdulkerim Doğam CMNet Üyesi

ben istaçta yapmıştım gayet te memnundum

İşletme stajı iski ve istac konusuna benzer içeriklerimiz
  1. isletme staji

istanbulda nerelere basvurabilirim bos bos oturmayacagimiz bir yer olarak. Bir de daha cok alternatif enerjiler uzerine yogunlasmak istiyorum bunun icin basvurabilecegim yerler var midir?
  2. İşletme stajı

Merhaba arkadaşlar ben çevre mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim ve bu sene işletme stajı var ben şuana kadar staj yapabilecek biyer bulamadım. Ankara'da bildiğiniz işi öğrenebileceğim bir yer varsa yardımcı olursanız sevinirim İyi günler.
  3. Işletme stajı önerisi

Yazın işletme stajı yapacağım kafamda atıksu arıtım tesisinde yapmak gibi bir düşüncem var ama sizlere de danışmak fikirlerinizi almak istiyorum. İşletme stajımı nerede ve nasıl yapmamı tavsiye edersiniz lütfen yardımcı olun
  4. Işletme ve lab staji

iyi geceler herkese ben antalyada okuyorum yazın staj yapıcağım hem işletme hem lab stajı..ileride özelde(İstanbul'da) çalışmak istiyorum stajımı ailemin yanında Ankara'da nerelerde yapabilirim önerisi olan var mı?
  5. Işletme stajı

Merhaba ; İstanbul da arıtma tesisi projeleri üzerine çalışan bir yerde staj yapmak istiyorum. Bu alanda çalışan bildiğiniz firmaların isimlerini yazar mısınız? Teşekkürler..