Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Işletme stajı

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Sait Yakut tarafından paylaşıldı.

Related Contents

motat.jpg
teşekkür ederim @Olgaç SÜRMELİHİNDİ Merhaba arkadaşlar ilk kez 6 ayın faturalarını sisteme giriyoruz daha öncesinde işlem yapılmamış zaten yapılacak bişey yok faaliyette değilmiş ama bu hatayı...
hata.png
Belge başvurusunda eğitim bilgilerimi kaydedeceğim bölümde diploma ve eğitim katılım sertifikamı yüklüyorum imzalama aşamasında ilkini imzalıyor ikincisinde "imzalama işleminden önce lütfen bir...
motat 2.jpg
teşekkür ederim @Olgaç SÜRMELİHİNDİ Merhaba arkadaşlar ilk kez 6 ayın faturalarını sisteme giriyoruz daha öncesinde işlem yapılmamış zaten yapılacak bişey yok faaliyette değilmiş ama bu hatayı...
IMG-20170817-WA0002.jpg
Evet su endüstriyel atık su arıtma da diamonyum fosfat ve seker kullaniyorum.Endustriyel olduğundan dolayı Bakteri alıyor ve yukarıdaki besinler ile bekliyorum.Lakin kapasitem yetmiyor çünkü 15...
image.jpg
İyi günler ek 1listesi 8.1 ve ek 2 listesi 8.1 8.2 İçin çevre görevlisi basvuru yapabiliyor mu
adsız 1.png
farklı tarayıcılardan da denedim olmuyor kişi bilgilerini kaydet dediğimde ikinci aşamaya geçmiyor
upload_2017-9-25_13-43-2.png
[ATTACH] 20/06/2014 tarihli yazıyla sadece ilgili maddelerdeki bedelsiz sartı aranmaksızın ibaresi iptal edilmiştir. Süreç aynen devam etmektedir. @burakakdemir Ofisten çıkan A4 ve benzeri tür...
E.PNG
Şu söylediğinize hiç katılamıyorum.Kimse meslektaşı için yada başkası için çalışmıyor.Kimin ne kadar lüks yaşadığı kimi ilgilendirir. Bu şartlarda asgari ücrete çalışıyorsunuz suç sizde. Yeni...
  1. Sait Yakut

Sait Yakut CMNet Üyesi

merhaba, ç.mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim.bu yıl GASKİ de işletme stajı yaptım. ancak ramazan ayıydı hiç bir iş yapmadık. o nedenle ne yazacağımı bilemiyorum işletme stajı yapmış olan varsa yardımcı olabilir mi

2. habibe. ktl

habibe. ktl CMNet Üyesi

bende kaski de yaptım yakın vakitte ve defterime ilk önce tesis genel bilgi ardında tesis de ki her bölüm ve ekipmanlar hakkında genel bilgi verdim ne gibi problemlerle karşılaşıldığı iş sağlığı güvenliği gibi konularda da bilgi verdim, tavsiye edebilirim.

3. Muhammed Erdem

Muhammed Erdem CMNet Üyesi

Selam said,
    Tesisteki ekipmanların ne işe yaradığı hakkında genel bilgi ve görsellerini deftere koyman yeterli olur

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Related Contents

zekeriya 2.jpg
Aşağıdaki beyan sistemi nasıl işliyor arkadaşlar henüz yeni karşılaştım bu sistemle ne yapmalıyım,? [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]
upload_2015-1-28_9-17-5.png
merhaba, ben sisteme kaydımı yaptırdım,ve çevre görevlisi oalrak benim ismin gözüküyor fakat firma tesis bilgileri ekranında ve detaylarda herhangi bir şey yapamıyorum.İşlem yapabileceği bir sayfa...
20150204_105410.jpg
merhaba, atıksu arıtma tesisimizde çökeltme havuzlarında yüzen çamur flokları görülmektedir. çamur fazlalığı olduğunu düşünyorum. tesisimiz yeni ve dekantör henüz faaliyette değil. sistemden...
1.jpg
Atık Ambalaj Sistemi içeriği değişmeye başladı sanırım çok güzel olmuş bence. [ATTACH] [ATTACH]
upload_2015-1-28_9-17-41.png
merhaba, ben sisteme kaydımı yaptırdım,ve çevre görevlisi oalrak benim ismin gözüküyor fakat firma tesis bilgileri ekranında ve detaylarda herhangi bir şey yapamıyorum.İşlem yapabileceği bir sayfa...
2.jpg
Atık Ambalaj Sistemi içeriği değişmeye başladı sanırım çok güzel olmuş bence. [ATTACH] [ATTACH]
zekeriya 1.jpg
Aşağıdaki beyan sistemi nasıl işliyor arkadaşlar henüz yeni karşılaştım bu sistemle ne yapmalıyım,? [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]
20150204_105403.jpg
merhaba, atıksu arıtma tesisimizde çökeltme havuzlarında yüzen çamur flokları görülmektedir. çamur fazlalığı olduğunu düşünyorum. tesisimiz yeni ve dekantör henüz faaliyette değil. sistemden...