• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Iso 14001 2004 çevre yönetim sistemi iç denetçi eğitimi - izmir

Rennova

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
RENNOVA
ISO 14001 2004 Çevre Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimi - İZMİR
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Tarih:13-14 Ocak 2015
Saat:09:30-17:00
Süre:2 gün
Eğitimin İçeriği;
Eğitimin Amacı : Katılımcılara çevre, çevre kirliliği, çevre mevzuatı ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi konusunda bilgi verilmesi ve firmalarda uygulanan ISO 14001 Çevre Yönetim sistemlerinin etkinliğini değerlendirmek amacıyla yapılan iç denetimlerin sistemi, uygulaması ve prensipleri hakkında bilgilendirmektir.
  • Genel çevre kavramları
  • ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi temel ilkeleri ve kavramları
  • ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi standart Maddelerinin Tetkikçi Gözüyle Yorumlanması
  • ISO 19011 maddeleri hakkında bilgilendirme
  • Tetkik çeşitleri
  • Tetkikin faydaları
  • Denetçinin taşıması gerekli özellikler,
  • Denetim prensipleri
  • Denetim programlarının planlanması ve yönetimi
  • Denetim ekibinin seçimi
  • Denetçi yeterliliklerini belirlemek ve geliştirmek
  • Soru Listelerinin Hazırlanması
  • Denetim Raporları ve Düzeltici faaliyetler
  • Tatbiki Denetim Uygulamaları (Planlama, Denetim)
  • Belgelendirme ve Akreditasyon
Eğitime Kimler Katılabilir / Katılmalıdır;
ISO 14001 2004 Çevre Yönetim sistemini detaylı öğrenmek, iç denetçi olmak isteyenler, Şirketlerinde ISO Kalite 14001 2004 Çevre Yönetim Sistemi kurmak, sürdürmek ve iç denetçi olmak isteyen tüm çalışanlar
İletişim:
Ofis : (0232)290 05 72
E-mail:info@rennovadanismanlik.com
Etkinlik sayfası;
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ekli dosyalar

• ISO14001_AFIS_V2.pdf
    2.3 MB · Görüntüleme: 14