• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Iso 14001:2015 çevre yönetim sistemi gereklilikler eğitimi

Selma Akdoğan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi
ISO 14001:2015 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ GEREKLİLİKLER EĞİTİMİ
25 Ocak 2016
Kontenjan: 20 kişi
Değerli Üyemiz,
Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 25 Ocak 2016 tarihinde “ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Gereklilikler Eğitimi’’ düzenlenecektir. Eğitim içeriği ekte yer almaktadır.
Eğitim yeterli katılımın sağlanması halinde organize edilebilecek ve minimum 10 kişi, maksimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilecektir.
Eğitim Katılım Ücreti:
ÇMO Üyeleri: 190 ₺
BTB’li Firma Çalışanı TMMOB Üyeleri: 240 ₺
TMMOB üyeleri / Diğer: 285 ₺
ÇMO Üyelerinin aidat borcunun ödenmiş olması gerekmektedir
Banka masrafları katılım ücretine dahil değildir.
Bonus karta 4 taksit yapılmaktadır.
Eğitim Yönetimi Talimatı gereği Eğitime ön kayıt yaptırmak için eğitim bedelinin en az % 30'unun peşin ödenmesi gerekmektedir. Katılımcı eğitime katılmazsa ödenen bedel iade edilmez

Eğitime katılmak isteyen meslektaşlarımızın son başvuru tarihi 20 Ocak 2016’ya kadar ekte yer alan ön kayıt formunu doldurarak Şubemiz (cmoizmir@cmo.org.tr) adresine iletmeleri gerekmektedir. Bilgilerinize sunar, katılımınızı bekleriz.
Saygılarımızla.
TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi

Ekli dosyalar

• afiş 14001 gereklilik.jpg
    afiş 14001 gereklilik.jpg
    43.4 KB · Görüntüleme: 13