Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Iso 14001 Çevre yönetim sistemi başdenetçi eğitimi

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında gökhan namal tarafından paylaşıldı.

1. gökhan namal

gökhan namal CMNet Üyesi

ISO 14001 : 2004 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ BAŞDENETÇİLİK EĞİTİMİ

TARİH : 18-22 OCAK 2012

YER : ANKARA

AKREDİTASYON : RABQSA

EĞİTİM DİLİ : Türkçe

EĞİTİMCİLER : Eğitim, RAQSA onaylı Baş Denetçi tarafından verilecektir.
    SÜRE : 5 gün

ÜCRET: 700,00 TL+KDV (Öğle yemeği ve ikramlar ile eğitim dokümanları dahildir.)
    Katılım için ankara@tqcsi.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine e-mail göndererek ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Telefon

+90 312 442 57 92 (pbx)

2. Aysun Kurt

Aysun Kurt CMNet Üyesi

MErhabalar,

ISO 14001 Baş denetçisi kimler olabilir?

ARanan nitelikler nelerdir?

Iso 14001 Çevre yönetim sistemi başdenetçi eğitimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Bilgilendirme Eğitimi

Değerli grup üyeleri, Grubumuzu kurma amaçlarından biri olan çevre mühendislerinin değerlerine sahip çıkma ve sürekli gelişim çerçevesi içinde grup üyelerimizin kariyer gelişimine katkıda bulunak istedik, bu amaçla grup üyelerimiz için eğitimler planlamaktayız. Bu amaçla değerli grup üyemiz ayrıca gönüllü eğiticilerimizden sn. Zeynep Akgün ve kıdemli bir baş denetçi meslektaşımız siz...
  2. ISO 14001:2004 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ BİLİNÇLENDİRME ve İÇ DENETÇİ EĞİTİMİ

11–12–13 Mart 2010 (Perşembe-Cuma- Cumartesi) tarihlerinde gerçekleştireceğimiz “ISO 14001:2004 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ BİLİNÇLENDİRME ve İÇ DENETÇİ EĞİTİMİ” ile ilgili ayrıntılar aşağıdaki gibidir. Saygılarımızla. Eğitimin Adı ISO 14001:2004 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİİ BİLİNÇLENDİRME VE İÇ DENETÇİ EĞİTİMİ Eğitimin Tarihi 11–12–13 Mart 2010 (Perşembe - Cuma- Cumartesi)...
  3. Iso 14001:2004 Çevre yÖnetİm sİstemİ baŞ denetÇİ eĞİtİmİ

Arkadaşlar; 5-9 MAYIS 2010 tarihlerinde ISO 14001:2004 Baş Denetçilik eğitimi planlamaktayız.Eğitime ait detaylar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Diğer eğitimlerle ilgili bilgiye (YÖNETİM BELGELENDİRME MERKEZİ - ANASAYFA ) adresinden ulaşabilirsiniz. Kurs ile ilgili detaylı bilgiyi 0-212 547 31 00 nolu telefondan öğrenebilirsiniz. KURS HEDEFLERİ ISO 14001 Denetim Tekniklerinin...
  4. ıso 14001:2004 çevre yönetim sistemi baş denetçilik eğitimi

Değerli Arkadaşlar; Siz de Çevre Yönetim Sistemleri konusunda baş denetçi olmak isterseniz, Çevre Yönetim Sistemleri için nasıl sistem oluşturulduğunu öğrenmek isterseniz, yasal şartlar hakkında temel bilgiler öğrenmek isterseniz ve yaşamdan örneklerle denetim prosesini gözden geçirmek isterseniz sizi ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi Baş denetçilik Eğitimimize bekliyoruz. Eğitim...
  5. ISO 14001 Çevre yönetim sistemi eğitimi

ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ HAKKINDA DOKÜMANLAR