Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Bilgilendirme Eğitimi

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Değerli grup üyeleri,

Grubumuzu kurma amaçlarından biri olan çevre mühendislerinin değerlerine sahip çıkma ve sürekli gelişim çerçevesi içinde grup üyelerimizin kariyer gelişimine katkıda bulunak istedik, bu amaçla grup üyelerimiz için eğitimler planlamaktayız.

Bu amaçla değerli grup üyemiz ayrıca gönüllü eğiticilerimizden sn. Zeynep Akgün ve kıdemli bir baş denetçi meslektaşımız siz değerli grup üyelerimiz için ilk aşamada ISO14001 Çevre Yönetim Sistemi Bilgilendirme Eğitimi düzenlemeyi planlamaktadır. Eğitimi gerçekleştirip gerçekleştirmeme konusunda fikir sahibi olmak ve talebi ölçmek için sizlerden katılıp katılamayacağınız bilgisini rica ediyoruz.

Bu kapsamda şimdilik planlanan eğitim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Eğitim ücreti : 150 TL + KDV (Ücrete sertifika,döküman ve yemek ücreti dahildir.)
    Tarih : 13 Şubat 2010
    Yer : Eğitim yeri planlama aşamasındadır. (Eğitim yeri İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy bölgesi düşünülmektedir.)

Katılacak arkadaşlarımızın;

1 - Ad Soyad
    2 - Okul durumu (mezun, çalışıyor, öğrenci vb. durumu )
    3- Okulu
    4- iletişim bilgisi (mail ve telefon numarası)
    gibi bilgileri bana fatihozcan@cmo.org.tr adresinden ulaştırabilirler.

Ayrıca bende bu özverili davranışından dolayı Zeynep Akgün ve diğer baş denetçi meslektaşıma teşekkür ediyorum.

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda bu eğitimlerin devamını getirmek, ayrıca gönüllü arkadaşların bizlere yardımcı olması durumunda seminerler vermek istiyoruz.

2. Fatih Özcan

Arkadaşlar eğitim 21.02.2010 tarihine ertelenmiştir bilginize..

3. punkie

punkie CMNet Üyesi

ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi eğitimi vermeyi düşünüyor musunuz? Çünkü ben bu eğitimi almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
    Birde kalite kontrol bölümünde çalışmak için bu eğitimi almam gerekiyor mu yoksa başka bir eğitim mi almalıyım?

4. Fatih Özcan

Kalite kontrol biraz daha farklı bir alan bu eğitimler firmanın tüm işleyişini ve kordinasyonunu kapsıyor..
    14001 eğitimini gerçekleştirdikten sonra diğer eğitimleride planlıyoruz tabi ki..

5. punkie

punkie CMNet Üyesi

Anlıyorum umarım en kısa sürede bu eğitimi alma şansım olur. Teşekkürler..

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Bilgilendirme Eğitimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Bilgilendirme ve İç Denetçi Semineri/ANKARA

Değerli Üyelerimiz, Ankara Şubemiz tarafından 11-12-13 Eylül 2009 tarihlerinde ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ BİLGİLENDİRME VE İÇ DENETÇİ EĞİTİMİ gerçekleştirecektir Eğitim ile ilgili bilgiler aşağıda ilgilerinize sunulmuştur. Eğitime katılmak isteyen Üyelerimiz, şubemize aşağıdaki iletişim adreslerinden kayıt yaptırabilirler. Saygılarımızla, İletişim telefonu: 419...
  2. Iso 14001:2004 Çevre yÖnetİm sİstemİ baŞ denetÇİ eĞİtİmİ

Arkadaşlar; 5-9 MAYIS 2010 tarihlerinde ISO 14001:2004 Baş Denetçilik eğitimi planlamaktayız.Eğitime ait detaylar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Diğer eğitimlerle ilgili bilgiye (YÖNETİM BELGELENDİRME MERKEZİ - ANASAYFA ) adresinden ulaşabilirsiniz. Kurs ile ilgili detaylı bilgiyi 0-212 547 31 00 nolu telefondan öğrenebilirsiniz. KURS HEDEFLERİ ISO 14001 Denetim Tekniklerinin...
  3. ıso 14001:2004 çevre yönetim sistemi baş denetçilik eğitimi

Değerli Arkadaşlar; Siz de Çevre Yönetim Sistemleri konusunda baş denetçi olmak isterseniz, Çevre Yönetim Sistemleri için nasıl sistem oluşturulduğunu öğrenmek isterseniz, yasal şartlar hakkında temel bilgiler öğrenmek isterseniz ve yaşamdan örneklerle denetim prosesini gözden geçirmek isterseniz sizi ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi Baş denetçilik Eğitimimize bekliyoruz. Eğitim...
  4. Iso 14001 Çevre yönetim sistemi başdenetçi eğitimi

ISO 14001 : 2004 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ BAŞDENETÇİLİK EĞİTİMİ TARİH : 18-22 OCAK 2012 YER : ANKARA AKREDİTASYON : RABQSA EĞİTİM DİLİ : Türkçe EĞİTİMCİLER : Eğitim, RAQSA onaylı Baş Denetçi tarafından verilecektir. SÜRE : 5 gün ÜCRET: 700,00 TL+KDV (Öğle yemeği ve ikramlar ile eğitim dokümanları dahildir.) Katılım için...
  5. ISO 14001 Çevre yönetim sistemi eğitimi

ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ HAKKINDA DOKÜMANLAR