Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ISO 14001 Çevre yönetim sistemi eğitimi

Konu, 'Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001)' kısmında cerenycl tarafından paylaşıldı.

1. cerenycl

cerenycl CMNet Üyesi

ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ HAKKINDA DOKÜMANLAR

Ekli Dosyalar:

2. cerenycl

cerenycl CMNet Üyesi

bilginize..

Ekli Dosyalar:

Ersin Karagöz bunu beğendi.
  3. güldest

güldest CMNet Üyesi

Bende bu eğitimlere katıldım tavsiye ederim herkese..

cerenycl bunu beğendi.
  4. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

TSE'nin 14001 ve 18001 eğitimleri nasıl bilen var mı?

5. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Ben 9001 İç Tetkikçi eğitimine katılmıştım.Oldukça da memnun ayrıldım.İç tetkik konusunu uygulamalı 2 gruba ayrılarak yapmıştık.Ama 14001 ve 18001 konusunda gitmediğim için bir şey diyemiyorum.

6. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

İkisi için de baş denetçi eğitimine katılacağım da firma arıyoruz. Entegre eğitim yapıyorlar mı acaba?

7. M. Hayri Cüneydi

Genelde entegre eğitimleri firmalardan teklif gelirse firma içinde (TSE bünyesinde değil) yapıyorlarmış ama bu bahsettiğim eğitimler temel eğitimler,dökümantasyon ve iç tetkikçi için geçerli.Baş denetçi için var mı bir sormanız lazım.

8. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

Firma içinde yalnız ben alacağım için böyle bir uygulam yaptıramayız sanırım. Baş denetçi içinde dokümantasyon ve iç denetçi de yok mu? Detaylı olmasa da anlatılıyor sanki.

9. M. Hayri Cüneydi

Anlatılıyor ama bahsettiğiniz eğitimleri almak gerekmiyor baş denetçi eğitimi için.

10. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

Evet. Neyse bakalım zaten tam tarih bilgisi falan da almadım, uyar mı uymaz mı? Eğitimleri iyi ise oraya gitmeye çalışacağım.

11. M. Hayri Cüneydi

Dediğim gibi bana göre iyi idi.Belki ben iyi bir eğitimciye denk geldim.Ama TSE TSE'dir sonuçta.

12. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

13. M. Hayri Cüneydi

14. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

TSE baş denetçi eğitimine katılmak için 150 saatlik bir eğitim aldıktan sonra katılım alabildiklerini söyledi. Nasıl bu 150 saati dolduracağız dediğimde ise temel eğitim, kurum içi eğitim, başka eğitim firmalarının eğitimleri dediler. Bunları sertifika ile belgelememiz isteniyor. Bir çözüm yolu bilen var mı?

ISO 14001 Çevre yönetim sistemi eğitimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Bilgilendirme Eğitimi

Değerli grup üyeleri, Grubumuzu kurma amaçlarından biri olan çevre mühendislerinin değerlerine sahip çıkma ve sürekli gelişim çerçevesi içinde grup üyelerimizin kariyer gelişimine katkıda bulunak istedik, bu amaçla grup üyelerimiz için eğitimler planlamaktayız. Bu amaçla değerli grup üyemiz ayrıca gönüllü eğiticilerimizden sn. Zeynep Akgün ve kıdemli bir baş denetçi meslektaşımız siz...
  2. ISO 14001:2004 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ BİLİNÇLENDİRME ve İÇ DENETÇİ EĞİTİMİ

11–12–13 Mart 2010 (Perşembe-Cuma- Cumartesi) tarihlerinde gerçekleştireceğimiz “ISO 14001:2004 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ BİLİNÇLENDİRME ve İÇ DENETÇİ EĞİTİMİ” ile ilgili ayrıntılar aşağıdaki gibidir. Saygılarımızla. Eğitimin Adı ISO 14001:2004 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİİ BİLİNÇLENDİRME VE İÇ DENETÇİ EĞİTİMİ Eğitimin Tarihi 11–12–13 Mart 2010 (Perşembe - Cuma- Cumartesi)...
  3. Iso 14001:2004 Çevre yÖnetİm sİstemİ baŞ denetÇİ eĞİtİmİ

Arkadaşlar; 5-9 MAYIS 2010 tarihlerinde ISO 14001:2004 Baş Denetçilik eğitimi planlamaktayız.Eğitime ait detaylar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Diğer eğitimlerle ilgili bilgiye (YÖNETİM BELGELENDİRME MERKEZİ - ANASAYFA ) adresinden ulaşabilirsiniz. Kurs ile ilgili detaylı bilgiyi 0-212 547 31 00 nolu telefondan öğrenebilirsiniz. KURS HEDEFLERİ ISO 14001 Denetim Tekniklerinin...
  4. ıso 14001:2004 çevre yönetim sistemi baş denetçilik eğitimi

Değerli Arkadaşlar; Siz de Çevre Yönetim Sistemleri konusunda baş denetçi olmak isterseniz, Çevre Yönetim Sistemleri için nasıl sistem oluşturulduğunu öğrenmek isterseniz, yasal şartlar hakkında temel bilgiler öğrenmek isterseniz ve yaşamdan örneklerle denetim prosesini gözden geçirmek isterseniz sizi ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi Baş denetçilik Eğitimimize bekliyoruz. Eğitim...
  5. Iso 14001 Çevre yönetim sistemi başdenetçi eğitimi

ISO 14001 : 2004 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ BAŞDENETÇİLİK EĞİTİMİ TARİH : 18-22 OCAK 2012 YER : ANKARA AKREDİTASYON : RABQSA EĞİTİM DİLİ : Türkçe EĞİTİMCİLER : Eğitim, RAQSA onaylı Baş Denetçi tarafından verilecektir. SÜRE : 5 gün ÜCRET: 700,00 TL+KDV (Öğle yemeği ve ikramlar ile eğitim dokümanları dahildir.) Katılım için...