Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ISO 14001 denetimi

Konu, 'Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001)' kısmında Göksel Kurtuluş tarafından paylaşıldı.

1. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar, 2010 yılı sonlarında veya 2011 yılında ISO denetimine giren var mı? Yasal açıdan hangi yönetmelikler üzerinde duruyorlar bir bilgisi olan var mı?

ISO 14001 denetimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre denetimi yönetmeliği

Resmi Gazete Tarihi: 21.11.2008 Resmi Gazete Sayısı: 27061 ÇEVRE DENETİMİ YÖNETMELİĞİ BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 – (1) Bu Yönetmeliğin amacı, çevrenin korunması için tesis veya faaliyetin çalışmaya başlamasından sona erdirilmesine kadar olan süreçte çevre denetiminin usul ve esaslarını; denetim yapacak personelin, çevre...
  2. Arıtma tesislerinin denetimi

Arkadaşlar danışmanlık kapsamında arıtma tesislerinin denetimi sırasında nelere dikkat etmek gereklidir örnek bir checklist varmıdır elinizde... Herkese iyi çalışmalar...
  3. Birleşik çevre denetimi

yaklaşık bir hafta sonra tesisimizde birleşik çevre denetimi olacaktır. bu denetim hakkında bilgisi olan var mı? nelere dikkat ediliyor_?
  4. Çevre Denetimi Yönetmeliği

Arkadaşlar merhabalar, 21 Kasım 2008 Cuma tarihli Çevre Denetimi Yönetmeliği hala yürürlükte mi? Çevre Kanununca Alınması Gerekli İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik yayınlandıktan sonra kaldırıldığına dair bir şey duydum ancak doğruluğunu bilemiyorum. Şimdiden teşekkürler...