Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Iso 14001

Konu, 'Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001)' kısmında Hamit Hatip tarafından paylaşıldı.

1. Hamit Hatip

Hamit Hatip CMNet Üyesi

slm arkadaşlar çok acil iso 14001 örnek prosedür talimat ve dökümanlara ihtiyacım var elinde olan arkadaşlar yollarsa sevinirim

2. Ahmet Doğan

Ahmet Doğan CMNet Üyesi

konuyu hortlatmış olacağım ana şu an aynı ihtiyaç bende de var

3. mcelebi

mcelebi CMNet Üyesi

4. İsrafil Yılmaz

İsrafil Yılmaz CMNet Üyesi

ben yakın zamanda eğitimine gideceğim döküman vs alırsam paylaşırım.

5. Abdulkerim Doğam

Abdulkerim Doğam CMNet Üyesi

giriş kısmı ile başlayalım

umarım bunlar işinize yarar

...

....

Ekli Dosyalar:

6. tuubabdullah

tuubabdullah CMNet Üyesi

Arkadaşların işini görmese bile emeğinize sağlık. :harika:

Abdulkerim Doğam bunu beğendi.
Iso 14001 konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ıso 14001 baş denetçilik eğitimi

Arkadaşlar; 9-13 ARALIK 2009 tarihlerinde yapılması planlanan ISO 14001:2004 Baş Denetçilik eğitimine ait detaylar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Diğer eğitimlerle ilgili bilgiye (www.ybm.com.tr ) adresinden ulaşabilirsiniz. KURS İÇERİĞİ ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Standart Maddelerinin Analizi Çevre Yönetim Sisteminin Temelleri Çevre Mevzuatlarını Anlamak Dokümantasyon...
  2. ISO 14001 Dokümantasyon

Arkadaşlar, ISO 14001 dokümantasyon aşamasında, elinizde örnek teşkil edecek prosedür, talimat ve formlar mevcut ise bana ulaşabilir veya burda paylaşabilir misiniz? :confused::confused:
  3. ISO 14001 - Derleme

Arkadaşlar, Yönetim Sistemleri bildiğimiz üzere tesislerde çalışan arkadaşlarımız için önemli olabilmektedir. Bu konuda birbirimizin gelişmesine katkıda bulunmak edindiğimiz tecrübe ve paylaşımlarla sağlanabilir. Bu sebeple bu konularda çalışan ve/veya elinde yardımcı kaynak bulunan arkadaşlarımızın katkıda bulunmasını sağlamak amacıyla bu başlığı açıyorum. Mevcut konular altında çok değerli...
  4. ISO 14001 denetimi

merhaba arkadaşlar, 2010 yılı sonlarında veya 2011 yılında ISO denetimine giren var mı? Yasal açıdan hangi yönetmelikler üzerinde duruyorlar bir bilgisi olan var mı?
  5. Iso 14001 çys başvurusu hakkında

Arkadaşlar merhaba; Tesisimize iso 14001 kurmak için çalışmalara başladık. öncelikli olarak TSE'nin vermiş olduğu eğitimlere katıldık. sonrasında TSE'den standartı satın aldık ve standartın maddelerine göre dökümanlarımızı oluşturmaya başladık. bundan sonra ne yapmamız gerekli? dökümanlarımızı doldurup tse'ye başvururken ne gibi bir yol izlemeliyiz?