Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ISO 14064-1 : Sera Gazı Emisyonları Başlangıç Eğitimi (Karbon Ayakizi Hesaplanması)

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Özge Gökmen tarafından paylaşıldı.

1. Özge Gökmen

Özge Gökmen CMNet Üyesi

UENCO A.Ş. tarafından 30 MART Cuma günü ISO 14064-1 Sera Gazı Emisyonları Başlangıç Eğitimi düzenlenecektir.

Eğitim kapsamında;
    - ISO 14064-1 Standardı
    - Standart İlkeleri
    - Ölçüm Yöntemleri
    - Terim ve Tarifler
    - Hesaplama Metodolojileri - IPCC ve GHG Protokolleri
    - Belirsizliklerin Hesaplanması
    - Pratik Uygulama
    - Sera Gazı Envanter Raporunun içeriği

hakkında bilgiler verilecek olup eğitimle ilgili detaylı bilgiduyu broşürümüzde yer almaktadır.

Ekli Dosyalar:

ISO 14064-1 : Sera Gazı Emisyonları Başlangıç Eğitimi (Karbon Ayakizi Hesaplanması) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Iso 14064-kisim 1. sera gazi emisyonlari envanteri ve karbon... (istanbul)

Talep üzerine ISO 14064-KISIM 1. SERA GAZI EMİSYONLARI ENVANTERİ VE KARBON AYAKİZİ HESABI UYGULAMALI EĞİTİMİ 27 - 28 Aralık 2012 tarihinde Kartal Titanic Otel' de yeniden düzenlenecektir. Eğitimin sonunda katılımcıların, kurum ve kuruluşlarının karbon ayakizi hesabını uygulamalı olarak yapabilecek seviyede olmaları hedeflenmekte olup ayrıca katılımcılara "katılım sertifikası"...
  2. Iso 14064 sera gazi emisyonlari hesaplama eğitimi 08-10 ocak 2013... (izmir)

Eğitim duyurusu ve bağlantı adresi aşağıda yer almaktadır. [COLOR=#444444][FONT=Verdana]Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 08-10 Ocak 2013 tarihleri arasında "ISO 14064 Sera Gazı Emisyonları Hesaplama Eğitimi" düzenlenmesi planlanmaktadır. Eğitim içeriği ekte yer almaktadır. [COLOR=#444444][FONT=Verdana]Eğitim yeterli katılımın sağlanması halinde organize edilebilecek ve...
  3. Iso 14064-1 sera gazi emisyonlari envanteri ve sera gazlari emisyonlari hesaplanmasi temel eğitimi

[COLOR=#222222]S[COLOR=#222222]ayın Liste Üyeleri, [COLOR=#222222]14-15-16 Şubat 2013 (Perşembe-Cuma-Cumartesi ) tarihlerinde arasında gerçekleştireceğimiz “ISO 14064–1 SERA GAZI EMİSYONLARI ENVANTERİ VE SERA GAZLARI EMİSYONLARI HESAPLANMASI TEMEL EĞİTİMİ" ile ilgili ayrıntılar aşağıdaki gibidir. Saygılarımızla, TMMOB Çevre Mühendisleri Odası[COLOR=#222222] [COLOR=#222222] Eğitimin...
  4. Sera gazı emisyonları envanteri ve sera gazları emisyonları hesaplaması eğitimi

Sera Gazı Envanteri ve Sera Gazları Emisyonları Hesaplanması Eğitimi 18 - 19 Nisan / TITANIC BUSINESS HOTEL- Kartal /İSTANBUL Yoğun talep üzerine ISO 14064-KISIM 1 SERA GAZI EMİSYONLARI ENVANTERİ VE SERA GAZLARI EMİSYONLARI HESAPLANMASI uygulamalı eğitimi 18 - 19 Nisan tarihlerinde Kartal-Titanic HOTEL 'de düzenlenecektir. Eğitimin ilk günü; - Karbon Ayakizi nedir, firmalar neden karbon...
  5. Sera gazı envanteri ve sera gazları emisyonları hesaplanması eğitimi

Sera Gazı Envanteri ve Sera Gazları Emisyonları Hesaplanması Eğitimi 27- 28 Mart 2014 / TITANIC BUSINESS HOTEL- Kartal /İSTANBUL Yoğun talep üzerine ISO 14064-KISIM 1 SERA GAZI EMİSYONLARI ENVANTERİ VE SERA GAZLARI EMİSYONLARI HESAPLANMASI uygulamalı eğitimi 18 - 19 Nisan tarihlerinde Kartal-Titanic HOTEL 'de düzenlenecektir. Eğitimin ilk günü; - Karbon Ayakizi nedir, firmalar neden...