• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Iso 14064 sera gazi emisyonlari hesaplama eğitimi 08-10 ocak 2013... (izmir)

Selma Akdoğan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi
Eğitim duyurusu ve bağlantı adresi aşağıda yer almaktadır.

Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 08-10 Ocak 2013 tarihleri arasında "ISO 14064 Sera Gazı Emisyonları Hesaplama Eğitimi" düzenlenmesi planlanmaktadır. Eğitim içeriği ekte yer almaktadır.
Eğitim yeterli katılımın sağlanması halinde organize edilebilecek ve minimum 15 kişi, maksimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilecektir.
Eğitim Katılım Ücreti :
ÇMO Üyeleri (Aidat borcu bulunmayan): 400 TL
Diğer(TMMOB Üyeleri):700 TL
Eğitime katılmak isteyen meslektaşlarımızın 28 Aralık 2012 tarihine kadar ekte yer alan ön kayıt formunu doldurarak Şubemize (cmoizmir@cmo.org.tr adresine) iletmeleri gerekmektedir. Bilgilerinize sunar, katılımınızı bekleriz.
Saygılarımızla.

http://www.cmo.org.tr/genel/bizden_detay.php?kod=87026&tipi=69&sube=3