Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ıso 14064

Konu, 'Standartlar' kısmında merve uzuner tarafından paylaşıldı.

1. merve uzuner

merve uzuner Misafir

merhabalar... ISO 14064 STANDARTLARININ bütün içeriğine nasıl ulaşabilirim? bitirme projem için gerekli... Bir de satın alınıyor diye duydum ? nasıl oluyor bu satın alma işleri? herhangi bir bilgisi olan var mıı ??? acil yardımlarınızı bekliyorum... şimdiden çok teşekkürler :)

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

TSE nin sitesine baktınız mı orda aratın fiyatı falan yazar.Ücreti ödedikten sonra pdf olarak indirebiliyorsunuz..

3. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

4. merve uzuner

merve uzuner Misafir

çokk teşekkürlerrrr....

5. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

Cevap: ıso 14064

Standartlar konusunda bilmek isteiğiniz herşeye buradan ulaşabilirziniz standarların kendileri haricinde. :)

ıso 14064 konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ISO 14064-1 : Sera Gazı Emisyonları Başlangıç Eğitimi (Karbon Ayakizi Hesaplanması)

UENCO A.Ş. tarafından 30 MART Cuma günü ISO 14064-1 Sera Gazı Emisyonları Başlangıç Eğitimi düzenlenecektir. Eğitim kapsamında; - ISO 14064-1 Standardı - Standart İlkeleri - Ölçüm Yöntemleri - Terim ve Tarifler - Hesaplama Metodolojileri - IPCC ve GHG Protokolleri - Belirsizliklerin Hesaplanması - Pratik Uygulama - Sera Gazı Envanter Raporunun içeriği hakkında bilgiler verilecek olup...
  2. Iso 14064-kisim 1. sera gazi emisyonlari envanteri ve karbon... (istanbul)

Talep üzerine ISO 14064-KISIM 1. SERA GAZI EMİSYONLARI ENVANTERİ VE KARBON AYAKİZİ HESABI UYGULAMALI EĞİTİMİ 27 - 28 Aralık 2012 tarihinde Kartal Titanic Otel' de yeniden düzenlenecektir. Eğitimin sonunda katılımcıların, kurum ve kuruluşlarının karbon ayakizi hesabını uygulamalı olarak yapabilecek seviyede olmaları hedeflenmekte olup ayrıca katılımcılara "katılım sertifikası"...
  3. Iso 14064 sera gazi emisyonlari hesaplama eğitimi 08-10 ocak 2013... (izmir)

Eğitim duyurusu ve bağlantı adresi aşağıda yer almaktadır. [COLOR=#444444][FONT=Verdana]Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 08-10 Ocak 2013 tarihleri arasında "ISO 14064 Sera Gazı Emisyonları Hesaplama Eğitimi" düzenlenmesi planlanmaktadır. Eğitim içeriği ekte yer almaktadır. [COLOR=#444444][FONT=Verdana]Eğitim yeterli katılımın sağlanması halinde organize edilebilecek ve...
  4. Iso 14064-sera gazı envanter hesaplamaları

Firmasında sera gazı envanteri hesaplamalarıyla uğraşan var mı? Uçuşlardaki hesaplamalarla ilgili bir konuda fikir almak istiyorum.
  5. Iso 14064-1 : 2006 sera gazları emisyonlarının ve uzaklaştırmalarının kuruluş seviyesinde hesaplanma

Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 13-15 Kasım 2013 tarihleri arasında "ISO 14064 Seragazı Emisyonlarının ve Uzaklaştırmalarının Kuruluş Seviyesinde Hesaplanması ve Rapor Edilmesi Kılavuzu Tanıma ve Sera Gazları Emisyonları Hesaplanması Temel Eğitimi" düzenlenmesi planlanmaktadır. Eğitim içeriği ekte yer almaktadır....