Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Iso 50001 enerji yönetim sistemi farkindalik ve uygulama eğitimi (izmir)

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Selma Akdoğan tarafından paylaşıldı.

1. Selma Akdoğan

Selma Akdoğan CMNet Üyesi

ISO 50001 ENERJİ YÖNETİM SİSTEMİ FARKINDALIK VE UYGULAMA EĞİTİMİ

27 - 28 Mart 2014

Kontenjan: 20 kişi

Değerli Üyemiz,

Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 27-28 Mart 2014 tarihleri arasında “ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Farkındalık ve Uygulama Eğitimi” düzenlenmesi planlanmaktadır. Eğitim içeriği ekte yer almaktadır.

Eğitim yeterli katılımın sağlanması halinde organize edilebilecek ve minimum 10 kişi, maksimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilecektir.

Eğitim Katılım Ücreti :

ÇMO Üyeleri: 400 ₺

BTB’li Firma Çalışanı TMMOB Üyeleri: 500 ₺

TMMOB üyeleri / Diğer: 600 ₺

ÇMO Üyelerinin aidat borcunun ödenmiş olması gerekmektedir

Eğitim Yönetimi Talimatı gereği Eğitime ön kayıt yaptırmak için eğitim bedelinin en az % 30'unun peşin ödenmesi gerekmektedir. Katılımcı eğitime katılmazsa ödenen bedel iade edilmez

Şubemiz tarafından 07 – 11 Nisan 2014 tarihlerinde ‘IRCA Kayıtlı ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Baş Tetkikçi Eğitimi’ düzenlenecek olup, eğitimine katılım sağlanabilmesi için öncelikle ‘ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Farkındalık ve Uygulama Eğitimi’nin alınması zorunludur.

Eğitime katılmak isteyen meslektaşlarımızın 25 Mart 2014 tarihinekadar ekte yer alan ön kayıt formunu doldurarak Şubemiz (cmoizmir@cmo.org.tr) adresine iletmeleri gerekmektedir. Bilgilerinize sunar, katılımınızı bekleriz.

Saygılarımızla.

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi

Ekli Dosyalar:

2. Murat Gülen

Murat Gülen CMNet Üyesi

Biz enerji yöneticisi olabiliyormuyuz.

3. Selma Akdoğan

Selma Akdoğan CMNet Üyesi

Sanayide çalışan çevre mühendisleri olabiliyor.Binalar için olamıyoruz.

ISO 50001 ENERJİ YÖNETİM SİSTEMİ UYGULAMA EĞİTİMİ

15 - 16 Nisan 2014

Kontenjan: 20 kişi

Değerli Üyemiz,

Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 15 - 16 Nisan 2014 tarihleri arasında “ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Uygulama Eğitimi” düzenlenecektir. Eğitim içeriği ekte yer almaktadır.

Eğitim yeterli katılımın sağlanması halinde organize edilebilecek ve minimum 10 kişi, maksimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilecektir.

Eğitim Katılım Ücreti :

ÇMO Üyeleri: 400 ₺

BTB’li Firma Çalışanı TMMOB Üyeleri: 500 ₺

TMMOB üyeleri / Diğer: 600 ₺

ÇMO Üyelerinin aidat borcunun ödenmiş olması gerekmektedir

Eğitim Yönetimi Talimatı gereği Eğitime ön kayıt yaptırmak için eğitim bedelinin en az % 30'unun peşin ödenmesi gerekmektedir. Katılımcı eğitime katılmazsa ödenen bedel iade edilmez

Şubemiz tarafından ‘IRCA Kayıtlı ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Baş Tetkikçi Eğitimi’ de düzenlenecek olup, eğitimine katılım sağlanabilmesi için öncelikle ‘ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Uygulama Eğitimi’nin alınması zorunludur.

Eğitime katılmak isteyen meslektaşlarımızın 7 Nisan 2014 tarihinekadar ekte yer alan ön kayıt formunu doldurarak Şubemiz (cmoizmir@cmo.org.tr) adresine iletmeleri gerekmektedir. Bilgilerinize sunar, katılımınızı bekleriz.

Saygılarımızla.

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi

Iso 50001 enerji yönetim sistemi farkindalik ve uygulama eğitimi (izmir) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İzmir'de kalite yönetim sistemleri eğitimi (24-25-26 Aralık)

[FONT=lucida grande][COLOR=#333333]İZMİR'DE YÖNETİM SİSTEMLERİ EĞİTİMLERİ 100 TL !!! [FONT=lucida grande][COLOR=#333333]DOLU DOLU, UYGULAMALARLA TAM 3 EĞİTİM ve 6 SERTİFİKA..... [FONT=lucida grande][COLOR=#333333]Nasıl mı? 3 gün boyunca Baş Denetçi ve aynı zamanda Kalite Yönetim Sistemleri Uzmanı olan Veli Ayçiçek Hocamız tarafından eğitim alıyorsunuz ve eğitim konuları ile[FONT=lucida...
  2. Iso 14064 seragazi emisyonu yönetim sistemi iç tetkikçi eğitimi (16-17 mayis 2013 izmir)

Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 16-17 Mayıs 2013 tarihleri arasında “ISO 14064 Seragazı Emisyonu Yönetim Sistemi İç Tetkikçi Eğitimi” düzenlenmesi planlanmaktadır. Eğitim içeriği ekte yer almaktadır. Eğitim yeterli katılımın sağlanması halinde organize edilebilecek ve minimum 10 kişi, maksimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilecektir. Eğitim Katılım Ücreti : ÇMO...
  3. Iso 50001 enerji yönetim sistemi farkındalık ve uygulama eğitimi

ISO 50001 ENERJİ YÖNETİM SİSTEMİ FARKINDALIK VE UYGULAMA EĞİTİMİ 03-04 ARALIK 2013 Kontenjan: 20 kişi Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 03-04 Aralık 2013 tarihleri arasında “ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Farkındalık ve Uygulama Eğitimi” düzenlenmesi planlanmaktadır. Eğitim içeriği ekte yer almaktadır. Eğitim yeterli katılımın sağlanması halinde organize edilebilecek ve...
  4. Tse çevre yönetim sistemi dokümantasyon eğitimi ve çevresel risk değerlendirme eğitimi

Çevre Yönetim Sistemi Dokümantasyon Eğitimi Eğitim Amacı Çevre Yönetim Sistemleri Dokümantasyonu içinde yer alan Çevre Politikası ve Çevre Hedefleri, Çevre El Kitabı, standardın öngördüğü Prosedürleri, Acil Eylem Planları, Çevre Boyutları ve Etkileri Tablosu, proseslerin etkin planlanması, uygulanması ve kontrolünü sağlamak için kuruluşun ihtiyaç duyduğu dokümanları kuruluşun büyüklüğü ve...
  5. Iso 50001 enerji yönetim sistemi baş tetkikçi eğitimi (irca onayli a17573) çmo izmir şubesi

ISO 50001 ENERJİ YÖNETİM SİSTEMİ BAŞ TETKİKÇİ EĞİTİMİ (IRCA ONAYLI A17573) 07-11 Nisan 2014 Kontenjan: 10 kişi Değerli Üyemiz, Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 07-11 Nisan 2014 tarihleri arasında “ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Baş Tetkikçi Eğitimi” düzenlenecektir. Eğitim içeriği ekte yer almaktadır. Eğitim yeterli katılımın sağlanması halinde organize edilebilecek ve...