Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ıso/ıec 27001:2005 baş denetçilik eğitimi

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Esra Kalaycı tarafından paylaşıldı.

1. Esra Kalaycı

Esra Kalaycı CMNet Üyesi

Değerli Arkadaşlar;

İlgileneceğinizi düşündüğüm 22-26.09.2010 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan eğitimin bilgileri aşağıdadır.

ISO 27001 BAŞ DENETÇİLİK KURSU
    Yönetim Belgelendirme Merkezi Test ve Gözetim Hiz. Ltd. Şti. Trans Training Limited şirketinin Türkiye’deki tek yetkili Temsilcisidir.
    Eğitim IPC’nin tamüyesi olan NRBPT (Kayıt No:LQ70110) tarafından akredite edilmiştir; NRBPT, IRCA ve RAB QSAInternational tarafından tanınmaktadır.

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri konusunda baş denetçi olmak ister misiniz?
    Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri için nasıl sistem oluşturulduğunu öğrenmek
    ister misiniz?
    Yaşamdan örneklerle denetim prosesini gözden geçirmek ister misiniz?

KURSUN HEDEFLERİ
    • ISO 27001 Denetim Tekniklerinin Aktarılması
    • Denetim Planlaması
    • Doküman İncelemesinin Anlaşılması
    • Denetçi Adayları Yetiştirmek
    • Denetim Sürecine Ait Bütün İncelikler İşlenecektir
    • Katılımcılar ISO 27001 iç denetçisi ve BGYS Baş
    Denetçisi olacaktır.

KURS İÇERİĞİ
    • ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
    Element Analizleri
    • Her türlü sektör için BGYS önemi
    • BG için gereken dokümantasyon ve yapısı
    • BG için risk analizinin değerlendirilmesi
    • Denetimin Tamamlanması
    • Uygulamalı Denetim Teknikleri

KATILIMCI PROFİLİ
    ISO 27001 bilgi güvenliği yönetim sistemi baş denetçi olmak
    isteyenler, IT yöneticileri, bilgi güvenliği yönetim sisteminde
    kendini geliştirmek isteyen katılımcı adayları, şirketlerinde
    ISO 27001 BGYS kurmak, geliştirmek veya denetlemek
    isteyenler.
    EĞİTİM ÜCRETİ:1.200 TL + KDV
    EĞİTİM YERİ: ZEYTİNBURNU/İSTANBUL
    EĞİTİM SÜRESİ:5 GÜN'DÜR.
    EĞİTİM DİLİ ve NOTLAR: İngilizce ve Türkçe. Sınav Türkçe yapılacaktır.
    ERTELEME: Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde YBM eğitimi bir sonraki tarihe erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. İptal durumunda önceden ödenmiş eğitim ücretinin tamamı iade edilecektir.
    YAPILAN KAYDIN İPTALİ: Katılımcıların eğitim tarihinden 3 veya daha az gün önce yaptıkları iptallerde yatırılan
    ücret %50 kesintiye uğrar. Eğitimin günü ve eğitim sırasında yapılan iptallerde iade yapılmaz.

NOT:Eğitime, aynı şirketten 2 kişinin katılması durumunda % 5, 2 kişiden fazla kişinin kayıt yaptırması durumunda % 10indirim yapılacaktır. Ödemelerde kredi kartı kullanılabilir. Öğle yemeği ve ikramlar ücrete dahildir.

Yönetim Belgelendirme Merkezi

Test ve Göz. Hiz. Ltd. Şti

Seyitnizam Mh. Seyitnizam Cd. Akevler Sit. C2 Blok

Kat:4 Daire 16 Zeytinburnu / İstanbul

Tel: 0212 547 31 00

Faks: 0212 547 76 00

ıso/ıec 27001:2005 baş denetçilik eğitimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ıso 9001:2008 kys baş denetçilik eğitimi

11-15 KASIM ve 16-20 ARALIK 2009 tarihlerinde yapılması planlanan ISO 9001:2008 Baş Denetçilik eğitimine ait detaylar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Diğer eğitimlerle ilgili bilgiye (www.ybm.com.tr ) adresinden ulaşabilirsiniz. Kurs ile ilgili detaylı bilgiyi 0-212 547 31 00 nolu telefondan öğrenebilirsiniz. KURS HEDEFLERİ ISO 9000 Denetim Tekniklerinin Aktarılması Denetim...
  2. ıso 14001 baş denetçilik eğitimi

Arkadaşlar; 9-13 ARALIK 2009 tarihlerinde yapılması planlanan ISO 14001:2004 Baş Denetçilik eğitimine ait detaylar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Diğer eğitimlerle ilgili bilgiye (www.ybm.com.tr ) adresinden ulaşabilirsiniz. KURS İÇERİĞİ ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Standart Maddelerinin Analizi Çevre Yönetim Sisteminin Temelleri Çevre Mevzuatlarını Anlamak Dokümantasyon...
  3. ıso 9001:2008 baş denetçilik eğitimi

YBM olarak 29.09.2010 – 03.10.2010 tarihlerinde yapılması planlanan ISO 9001:2008 Baş Denetçilik eğitimine ait detaylar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Diğer eğitimlerimizle ve belgelendirme hizmetlerimizle ilgili bilgiye web sayfamızdan (www.ybm.com.tr) ulaşabilirsiniz. Kurs ile ilgili detaylı bilgiyi 0-212 547 31 00 nolu telefondan öğrenebilirsiniz. KURS HEDEFLERİ • ISO...
  4. OHSAS 18001:2005 İŞ SAĞLIĞI ve İŞ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ BAŞ DENETÇİLİK EĞİTİMİ

Merhaba Arkadaşlar; 20 – 24 Ekim tarihleri arasında OHSAS 18001:2005 Baş Denetçilik Eğitimi planlamaktayız.Ayrıntılar aşağıdadır. Diğer eğitim tarihlerine www.ybm.com.tr adresinden bakabilirsiniz. Bu eğitim ya da diğer eğitimler ya da belgelendirme faaliyetlerimiz için benimle irtibata geçebilirsiniz. Esra Kuruzu esra@ybm.com.tr 0212 547 31 00 Eğitimimiz 5 gün...
  5. ıso 9001:2008 baş denetçilik eğitimi

Arkadaşlar; YBM olarak 15.12.2010 – 19.12.2010 tarihlerinde yapılması planlanan ISO 9001:2008 Baş Denetçilik eğitimine ait detaylar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Diğer eğitimlerimizle ve belgelendirme hizmetlerimizle ilgili bilgiye web sayfamızdan (www.ybm.com.tr ) ulaşabilirsiniz.Sorularınız varsa sorabilirsiniz. Esra Kuruzu esra@ybm.com.tr 0212 547 31 00 KURS HEDEFLERİ •...