Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Iso Standarlarının Bilinmesi Gereken Tüm Yönleri

Konu, 'Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001)' kısmında Murat Erdem tarafından paylaşıldı.

1. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Iso Standarları ile ilgili bulabileceğiniz en kapsamlı kaynak ilişikte..

İYİ ÇALIŞMALAR

Ekli Dosyalar:

2. Nurhayat Karadağ

Nurhayat Karadağ CMNet Üyesi

Kaynak belirteblir misiniz?

3. Akif Güvercin

Akif Güvercin CMNet Üyesi

...:::teşekkürler:::...

Murat Erdem bunu beğendi.
Iso Standarlarının Bilinmesi Gereken Tüm Yönleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İş güvenliği açısından bilinmesi gerekenler

-İşyerinde bir kaza olduğu zaman işverenin; bu kazayı bulunulan yerin yetkili zabıtasına, SSK kurumuna ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bölge Müdürlüğü'ne ayrı ayrı kazadan sonraki iki gün içerisinde bildirmek mecburiyetinin olduğunu, - Kaza geçiren işçinin her türlü sağlık yardımının işveren tarafından yapılacağını, İşverenin bu masrafları SSK'dan geri alacağını, - Kaza...
  2. Alınması Gereken İzin ve Lisanslar

şimdi bir fabrika var, bu fabrikada enerji üretimi var ve yakma ünitesi oluyor ve bu üretimden oluşan baca gazı emisyonu var, tehlikeli atık oluşuyor, kimyasal proseslerden atıksu oluşuyor ve arıtma tesisi yapılması zorunlu, bu fabrika inşa aşamasındayken ve üretime geçtikten sonra alınması gereken izin lisans ve belgeler hakkında bilgi alabilir miyim...
  3. İskele Alırken Bilinmesi Gerekenler

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] İskele dikey elemanları üzerinde bulunan dairesel flanşların boruya her iki [COLOR=black][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]taraftan da kaynaklı olduğundan emin olunuz. ( Bazı firmalar tarafından işçilik ve kaynak maliyetinden kısmak için flanş boruya tek tarafından kaynatılıp bırakılmaktadır.) [COLOR=black][FONT=Verdana, Arial, Helvetica,...
  4. Mezun olmadan önce almamız gereken sertifikalar ve öğrenmemiz gereken programlar nelerdir?

Merhaba arkadaşlar , Geçengün yeni mezun olmuş bir arkadaşımla görüştüm ve bana çevre danışmanı olarak işe başladığını söyledi bende yeni mezun biri olarak bu konularda bilgisi olup olmadığını sordum ve bana cevabı araştırarak öğreniyorum demesi oldu benımde aklıma bu soru geldi.Mezun olmadan önce kendimizi nasıl hazır bir şekilde iş hayatına hazırlayabiliriz bunun için neler yapabiliriz??...
  5. Sinirliyken yapmanız gereken 3 şey

Sinirlendiğiniz anlarda basit hareketlerle kendinizi kontrol altına alabilirsiniz.. Yolda trafiğe, işyerinde patrona, evde karıya veya kocaya, kafede sevgiliye, akşamları çocuğa sinirlenir dururuz sürekli... Derken elektrikler kesilir, maç varken lüzumsuz bir şeyle uğraşmak zorunda kalırsınız, sevdiğiniz dizinin en heyecanlı bölümünü kaçırırsınız, benzine yine zam gelir... Yani gün içinde...