• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

ISO ve OHSAS İç Tetkikçi Eğitimleri [ %50 indirimli ]

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
ABL Group
iso egit.png
cevremuhendisleri.net ve kaliteegitimleri.com işbirliği ile sektör ve çalışanlarına destek olmak amacıyla %50 indirimli ISO ve OHSAS İç Tetkikçi Eğitimleri internet üzerinden online olarak verilecektir.

E-SERTİFİKA AVANTAJLARI
Zamandan ve Mekandan Bağımsız Eğitim
Eğitimler internet üzerinden zaman ve mekandan bağımsız gerçekleştiğinden işinizden, okulunuzdan yada evinizden giriş yapılarak ulaşılabilir durumdadır. Belirli zamanlarda, belirli eğitim salonlarına/mekanlarına gitmek zorunda değilsiniz. Üstelik eğitim almak istediğiniz zamana siz karar verirsiniz.

Özgürsünüz
Eğitimleri tamamlama konusunda belirli süre kısıtlamaları bulunmuyor. İstediğiniz her an eğitime başlayabilir ve istediğiniz sürede bitirebilirsiniz. İster bir günde, ister bir haftada, isterseniz aylarca süren bir süreçte. Karar sizin.

Hesaplı
Biz, bir otelin yada diğer bir kurumun konferans salonunu kiralamıyoruz, bir eğitimciye binlerce dolar ücret ödemiyoruz, çevreci bir yaklaşımla binlerce kağıt, toner, mürekkep, vs harcamıyoruz; elektronik olarak hizmet veriyoruz. Dolayısıyla azalan bu maliyetlerimizi katılımcılarımıza yansıtmayı yeğleyerek, minimum maliyetle devamlı gelişen ve değişen en opsiyonel bilgileri internete bağlanabildiğiniz her yerden katılımcılarımıza sunuyoruz.

E-SERTİFİKA GEÇERLİLİĞİ
Sertifika denilince ilk gelen " Geçerliliği nedir ?" sorusudur. Sertifikalar, bir eğitime katıldığımızı; bir konuda eğitim aldığınızı ispatlar nitelikteki belgelerdir. kaliteegitimleri.com 'dan aldığınız sertifikanın geçerliliği, herhangi bir kurumdan alacağınız sertifikanın geçerliliği ile aynıdır.
İşverenler açısından baktığımızda, kalifiye eleman arayan bir kurum mutlaka alınan eğitimlere önem verecektir. Özellikle çağımız iş koşulları göz önüne alındığında, bu eğitimleri almış olmak ve CV 'lerde bu eğitimleri belirtmek oldukça önemlidir.
Tarafımızdan alınan eğitimlerin sonunda katılımcılarımıza sağlanan sertifikalar isme düzenlenmiş, benzersiz olarak numaralandırılmış, kaşeli ve imzalı şekilde katılımcılarımıza kargo ile gönderilmektedir. Sertifikaların verildiği kurumlar sitemizden bu sertifikaların gerçekliğini sertifika numarası ile doğrulayabilmektedirler.

PROGRAM HEDEFİ
hedef.png

PROGRAM İÇERİĞİ
icerik.png

EĞİTİMİ ALMAK İÇİN İZLENECEK YOLLAR NELERDİR? (BU ADIM MUTLAKA YAPILMALIDIR.)
  1. kaliteegitimleri.com ‘a Üye olduktan sonra kullanıcı adı ve şifrenizle kaliteegitimleri.com sitesine giriş yapın.
  2. Site başlıklarından Eğitimler (Online Eğitimler)/E-Iso Eğitimleri/E-OHSAS 18001, ISO 14001 yada ISO 9001 İç Tetkik Eğitimi başlığını tıklayıp açılan sayfada satın al butonuna tıklayınız. (
    Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
    )
  3. Site başlıklarından Eğitimler (Online Eğitimler) /Kampanyalı eğitimler/E-NARSO-4 Kampanyası başlığını tıklayıp açılan sayfada satın al butonuna tıklayınız.
  4. Ohsas İndirimi almak için indirim kupon kodu kısmına cevremuhendisleri.net yazınız.
  5. Narso-4 İndirimi almak için indirim kupon kodu kısmına www.cevremuhendisleri.net yazınız.
  6. Kargo gönderimi için adres ve iletişim numaranızı mutlaka yazınız.
  7. Ödeme kredi kartı ile yapılırsa anında online eğitime başlanabilmektedir.Havale/Eft gönderimi ile eğitime gün içersin de başlanabilmektedir.
İNDİRİMLİ EĞİTİME KİMLER BAŞVURABİLİR?
%50 ISO - OHSAS ve %40 NARSO-4 indirimli eğitimlere sadece cevremuhendisleri.net üyeleri katılabilir.

EĞİTİM SONUNDA SERTİFİKA VERİLECEK Mİ?
Eğitim 'in tamamlanması ile birlikte üyenin adresine sertifika ( katılım/başarı) kargolanacaktır. Kargo ücreti üyeye aittir. Ayrıca sertifika numarası ile Ana Sayfadaki sorgulama bölümünden 3. Kişilere eğitimi aldığınızın kontrol edilmesini sağlama fırsatı sağlanmaktadır.

EĞİTİMİ TAMAMLADIM NE YAPMAM GEREKİYOR?
Değerlendirme sınavına katılmakla birlikte eğitiminiz tamamlanmış olmaktadır. Sınav sonucu sistem tarafından otomatik olarak bildirilecektir.Eğitimi tamamlamadan sınava katılmayınız.Sınava sadece 1 kez katılabilirsiniz.

EĞİTİM NE KADAR SÜRECEK?
İndirimli eğitim sistemi 01.05.2013-31.05.2013 tarihleri arasında açık olacaktır.

EĞİTİM ÜCRETİ NE KADAR?
  • kaliteegitimleri.com web sayfasından 100 TL 'ye alabileceğiniz bu eğitimlere cevremuhendisleri.net üyelerine özel olarak %50 indirimli 50 TL ye sahip olabilirsiniz.
  • kaliteegitimleri.com web sayfasından 200 TL 'ye alabileceğiniz NARSO-4 kampanyası eğitim paketine cevremuhendisleri.net üyelerine özel olarak %40 indirimli 120 TL ye sahip olabilirsiniz. NARSO 4

Fatih bey ; Narso 4 paketi için ; ücretini nasıl ve nereye yatırılacak. her hangi bir banka hesabı varmı? bilgilendirmenizi rica ederim. işlerinizde başarılar dilerim.

Duyuru:
01.05.2013-30.06.2013 tarihleri arasında düzenlen indirimli eğitim kampanyası sona ermiştir.İlgi ve alakalarından dolayı site
yönetimine, ilgi ve katılımdan dolayı siz değerli forum üyelerine teşekkür ediyoruz.Yakın zamanda farklı bir eğitim modeli olarak web üzerinden canlı sanal sınıflar ve bir hoca eşliğinde eğitimleri sürdüreceğiz.
cevremuhendisleri.net'i izlemeye devam edin...