Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ispirt fabrikasi atiksulari aritimi (alkol fabfikasi)

Konu, 'Özel Teknik Konular' kısmında bayrampolat04 tarafından paylaşıldı.

1. bayrampolat04

bayrampolat04 CMNet Üyesi

arkadaslar alkol fabfikasi atiksularinin aritilmasi ile ilgili elinde dokuman olan varmi?...acil...

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Nasıl bir dokuman lazım arıtmanin nasıl olacağıyla ilgi li ise koi çok yüksek olduğundan önce Anaerobik sonra aerobik arıtma yapılıyor bizde dokümanlar suan yanımda deil aksama anca yollayabilirim

bayrampolat04 bunu beğendi.
  3. bayrampolat04

koi si yada boi sini tam alarak bilmiyorum. aritma yapilmis ama tamamlanmamis. yeteri kadar atiksu cikmadigi icin tesis yapilmamis iptal edilmis. tesisin attigi atiksuyun cok ustunde atiksu debisi gerekiyormus...buna gore iptal edilmis.
    alkol fab. aritma tesisi isletimi, olmasi gereken uniteler atiksuyun aritimi hakkinda bilgi fabfikadan cikabilecek atiklar... varsa sizlerde teorik bilgi paylasirsaniz sevirim. :):srnsml:

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

ben stajımı mey içki fabrikasında yapmıştım, teorik bilgiler var ama şu an yanımda değil acil değilse size sonra gönderebilirim

5. bayrampolat04

atiksulatinin aritilmasi ile ilgili varsa bilgi yada dokuman gonderseniz sevinirim... aslinda cok acil degil ama ne kadar erken olsa iyi olur... sag olun.