Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Istaç atık kodları uygulaması

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Göksel Kurtuluş tarafından paylaşıldı.

 1. Göksel Kurtuluş

  Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

  İSTAÇ güzel bir uygulama yapmış. Daha da geliştirilirse çok yararlı olableceğini düşünüyorum. Sizlrle de paylaşmak istedim.

  Atıklarınıza en uygun atık kodunu tespit edebilmeniz için her an elinizin altında bulunacak bir uygulama hazırladık.

  "TR Atık Rehberi" adını verdiğimiz bu uygulama, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yayınlanan "Atık Yönetimi Genel Esaslarına İlişkin Yönetmelik" ekinde bulunan atık listesi temel alınarak hazırlanmıştır. Uygulama sayesinde, İSTAÇ A.Ş. tarafından kabul edilen atık kodlarına da kolayca ulaşabileceksiniz.

  Bu uygulamayı iOS cihazlar için App Store'dan ve Android cihazlar için ise Google Play mağazasından ücretsiz olarak indirilebilirsiniz.
  https://itunes.apple.com/sa/app/tr-at-k-rehberi/id773111160?mt=8
  https://play.google.com/store/apps/details?id=percom.istac&hl=tr
  Destek ve önerilerinizle sizlere daha iyi hizmet verecek bir uygulama olacağını ümit ederek, iyi çalışmalar dileriz.
  İSTAÇ A.Ş. ENDÜSTRİYEL ATIK MÜDÜRLÜĞÜ
   
 2. Melis Kara

  Melis Kara CMNet Üyesi

  Evet, güzel bir uygulama olmuş;)
   
Istaç atık kodları uygulaması konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Bilgisayar atıkları, atık toner ve kartuş tehlikeli atık kodları yardım

  Arkadaşlar merhaba, Tehlikeli atık kontrol yön. inceledim bilgisayar atıkları ve atık toner , kartuşların atık kodlarını belirleyemedim Bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı?
 2. Tehlikeli Atık Bertarafında Lisans almış firmaların atık kodları HK.

  İyi Günler. Tehlikeli Atık Bertarafı kapsamında izin lisans almış firmaları ve atık kodlarını daha önceden http://www.atikyonetimi.cevreorman.gov.tr/lisans.html adresinden Tehlikeli Atık Geri Kazanım / Bertaraf Tesisleri kısımında bakabiliyorduk,fakat şu anda kullanıcı adı şifre istiyor.Geçici faaliyet belgesi veya Çevre izni almış firmalar kısımında ilgili atık kodları...
 3. Atık kodları

  Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. Ayrıca kaynaktan çıkan flux atıklarımız mevcut. Bu konuda da yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
 4. Atık yağ mevzuatı uygulaması

  Atık yağı (13 02 04* Mineral esaslı klor içeren motor, şanzıman ve yağlama yağları A) oluşan bir tesisin yükümlülükleri özet başlıklar halinde sırasıyla nedir? http://www.mevzuat.gov.tr/Metin.Aspx?MevzuatKod=7.5.12290&sourceXmlSearch=&MevzuatIliski=0 Resmi Gazete Tarihi: 30.07.2008 Resmi Gazete Sayısı: 26952 ATIK YAĞLARIN KONTROLÜ YÖNETMELİĞİ İKİNCİ BÖLÜM Görev, Yetki ve...
 5. Atık kodları

  Merhabalar, mobilya üretim tesislerinde kumaş kesimden kaynaklanan kumaş artıkları 20 01 11 (tekstil ürünleri) kodlu atık olarak mı yoksa 04 02 99 ( Başka bir şekilde tanımlanmamış atık) kodlu atık olarak mı değerlendirmek gerekiyor. birde tesislerden çıkan piller hangi atık kodunda değerlendirmek gereklidir ... teşekkürler