Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Istanbul 'da cmnet üyeleri buluşuyor [kamuoyu yoklaması]

Konu, 'Etkinlik Duyuruları' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Arkadaşlar,

Bu konuyu açmamın nedeni olası bir istanbul buluşmasına kimlerin katılabileceğini öğrenmek içindir. Ay itibariyle buluşma muhtemelen iftar olarak düzenlenebilir.

Mekan, Zaman önerilerinizi bekliyor ve olası bir buluşmaya katılıp katılmayacağınızı bildirmenizi istiyoruz. iftar programı olması ihtimali içinde görüş bildirirseniz memnun olurum..

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Konunun açılmasına neden olan kişi olarak gelmezsem ayıp olur :) Kendi firmamın iftar yemeklerine çakışmaması durumunda kesinlikle katılıyorum.
    31 temmuza yıllık izne ayrıldığım için 20-27 temmuz cumartesi günlerinden biri harika olur :)

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Fatih Bey söz veremiyorum ama elimden geldiğince sizlere uyarım.

4. Fatih Özcan

Başladı söz verememeler :) Evet 2 kişi miyiz :D

5. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

CMNet ailesinde çalışan biri olarak, şimdiden iyi bir buluşma geçmesini dilerim. Ben önceden Kadıköy'de tarihi Moda İskelesi'ni önermiştim ama sonra vazgeçmiştim. İşlerimin çok yoğun olmasından dolayı, sonradan olacak buluşmalara da gidemeyeceğim. Herkese şimdiden iyi eğlenceler.

6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

henüz kimse görmedi bence :islik:

7. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

8. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

"Buluşmayı baltalamayalım arkadaşlar. Aynısının tıpkısını İstanbul'da da yaparız söz ;)"

söz verdiniz :)

9. Birgül Bakanoğlu

Birgül Bakanoğlu CMNet Üyesi

yan çizmeler başlamış :) ben kısmet olursa orada olacağım :)

10. Gülfem Polat

Gülfem Polat CMNet Üyesi

tarih ve mekan önemli.

11. Gökhan Ş.

Gökhan Ş. CMNet Üyesi

+1

12. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

ben güzel bir iftar derim çünkü Ramazanda gerçekten sıcakta dışarıda olmak zor. o yüzden bu organızyonu bir kişi öncülük edip ki iftar olacaksa yer ve mekan araştırması yapmalı diyorum ve ben bu ayın 20 sı hariç bu ay içindeki tüm günlere uyarım Sakaryadan gelmek pahasına :)

Fatih Özcan bunu beğendi.
  13. Fatih Özcan

14. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

Fatih bey sizi de İstanbul'da görmek istiyoruz lütfen

15. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Durumlar değişti artık ama ben gene de gelmeye çalışırım :)

16. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

17. Fatih Özcan

Arkadaşlar 27 temmuz 11 Ağustos arası istanbul 'da olacağım. Bu tarihlere denk gelirse ve sağlığımızla ilgili problem olmazsa tabi ki geleceğim ;)

18. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

İstanbul olmadı, Ankara muhakkak ÇMNet ile buluşacağız :) Galatasaray organizasyonunda içimde kaldı zaten :(

19. gülay

gülay CMNet Üyesi

anadolu yakası olursa ben gelebilirim.

Birgül Bakanoğlu bunu beğendi.
  20. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

Avrupaya da bekleriz .

Istanbul 'da cmnet üyeleri buluşuyor [kamuoyu yoklaması] konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Izmir'de ya da yakın çevresinde ikamet eden cmnet üyeleri buluşuyor

Arkadaşlar Merhaba, CMNet yönetim duyuruları olarak geçtiğimiz günlerde il il, görüşüp kaynaşma adına bir öneride bulundu. Bence çok da güzel bir öneriydi. İzmir olarak ben konuyu burada paylaşmak istiyorum. İzmir ve çevresinde ikamet eden ya da yolu o tarihlerde İzmir' den geçen bütün üyelerimiz etkinliğe katılabilir. Uygun yer ve tarih için düşüncelerinizi bu konu altında paylaşmanızı rica...
  2. Ankara'da bulunan CMNET üyeleri buluşuyor

Arkadaşlar 7 Temmuz 2013 tarihi saat 19:00'da Ankara'da toplanıyoruz. "Ben de geliyorum bu buluşmaya" diyenler parmak kaldırsın :) Not: Buluşma tarihine yakın kişi sayısı belli olunca mekan bildirimi de buradan ilan edilecektir. Şimdilik Kızılay diyip bırakıyorum :)
  3. Ankara'da cmnet üyeleri buluşuyor

Arkadaşlar 7 Temmuz 2013 tarihi saat 19:00'da Ankara'da toplanıyoruz. "Ben de geliyorum bu buluşmaya" diyenler parmak kaldırsın :) Not: Buluşma tarihine yakın kişi sayısı belli olunca mekan bildirimi de buradan ilan edilecektir. Şimdilik Kızılay Dost CD önü diyip bırakıyorum :)
  4. Izmir'de ya da yakın çevresinde ikamet eden cmnet üyeleri buluşuyor

CMNet yönetim duyuruları olarak geçtiğimiz günlerde il il, görüşüp kaynaşma adına bir öneride bulundu. Bence çok da güzel bir öneriydi. İzmir grubu olarak çok güzel ve kalabalık bir etkinlik düzenleyerek, sanal ortamda yardımlaştığımız meslektaşlarımızla bir araya geliyoruz. İzmir ve çevresinde ikamet eden ya da yolu o tarihlerde İzmir' den geçen bütün üyelerimiz etkinliğe davetlidir. Yalnız...
  5. [18/08/2013] ankara'daki cmnet üyeleri buluşuyor

Arkadaşlar, buluşmanın İzmir etkinliği ile çakışmaması için buluşma tarihini 18 Ağustos'a almış bulunmaktayım. Yer : Aylak Madam (Batıkentten metro'ya binin, son durak Kızılayda inin. Yüksel Caddesi çıkışından çıkın Aba Piknik'ten sola dönün. Karşılıklı Dost Kitabevi ve Dost CD dükkanlarını göreceksiniz. İşte ben de Dost CD'nin önünde CMNET kağıdı ile bekliyor olacağım) iletşim : Melih Türkay...