Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Istanbul üniversitesi

Konu, 'ARŞİV' kısmında mertsiir tarafından paylaşıldı.

1. mertsiir

mertsiir CMNet Üyesi

arkadaslar istanbul üni. çevre müh 4.sınıf ile ilgili geçmiş sınav sorularını nerden bulabilirim.yardımcı olabilecek varmı ?

2. mertsiir

mertsiir CMNet Üyesi

niye kimse beni takmıyor ?

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Takmıyor ne demek Mert bey,

Mesajınızı yazdığınız 4 saat olmuş. Size yardım edebilecek kişiler görmemiş olabilirler. Yada ellerinde olmayabilir sorular herkes size bende soru yok mu yazması gerekiyor.

Sabır lütfen kimsede varsa paylaşırlar yoksa kaderinize.

4. mertsiir

mertsiir CMNet Üyesi

haklısınız ama kızmanızada gerek yok . sınavlar basladıgı ıcın acele etmem gerkıyor.

5. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Kızmadım merak etmeyin. Keşke emniyetli tarafta kalıp birkaç gün önce yazsaydınız.

Hicran Özlü bunu beğendi.

Related Contents

upload_2017-8-14_23-54-51.png
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] evet ama yolunda gitmeyen şeyler var :) ???
upload_2017-8-14_23-45-38.png
@arahmankrc Dediklerinizi yaptıım edge , sildim dün tekrar denedim olmadı şimdi başka bilgisayardan yapıyorum 2 gündür de bu sorunla karşılaşıyorum e imza cihazımda mı sorun var acaba? [ATTACH]
1.jpg
Günaydın arkadaşlar izinlisans.cevre.gov adresinden girince tesis işlemleri -> tesis bilgileri kayıt ekranındaki ekte resimde gönderdiğim bilgiyi nasıl düzenleyebilirim.[ATTACH]
Adsızd.png
@arahmankrc Hayır çözemedim aynı. ben çözdüm yaptım bugün java ya tıkla security yerine tıkla edit site lise yerine adresi kopyala e imza nın takılı olduğundan da emin ol bide internet explorer...
upload_2017-8-3_11-44-24.png
ATF de yer alan miktar, saat ve yer bilgisi dışındakiler bildirim formundan direkt geliyor zaten. Atık transfer formu oluşturduktan sonra bildirim listesinde durum kısmına yeşil simge ekleniyor...
upload_2017-8-10_11-49-48.png
Arkadaşlar e-imzamın kurulumunu sağladım bu aşamaya kadar geldim ancak imzalamıyor ? Bu soorunu yaşayan var mı ne yapabilirim[ATTACH]
2017-09-11-PHOTO-00000002.jpg
fotoğrafta karışık şekilde olan iki malzemeyi birbirinden en kolay şekilde nasıl ayırır ve ayırt edebiliriz, yardımcı olabilir misiniz ? [ATTACH]
upload_2017-7-31_16-5-38.png
[ATTACH] ARKADAŞLAR İMZA OLMADAN KAYIT OLAMIYOR MUYUZ? 265 TL LİK ÖDEME İÇİN REFERANS NUMARASI ALAMADIM! BU AŞAMAYA KADAR GELEBİLEN VAR MI?