Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İstanbul'da Laboratuvar stajı yapabileceğim bir yer arıyorum

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında Nuri Kartal tarafından paylaşıldı.

1. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

İstanbul 'da ikamet ediyorum. Atatürk Üniversitesi çevre mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. Yazın kendimi geliştirebileceğim, bilgilerime ve tecrübelerime yenilerini ekleyebileceğim, mesleki anlamda yeni bilgiler de deneyimler kazanabileceğim staj yeri arıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

2. Birgül Bakanoğlu

Birgül Bakanoğlu CMNet Üyesi

sana iskinin ömerli içme suyu arıtma tesisini öneririm.

3. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

ömerli içme suyu bana da çok yakın aslında süper olur acaba staj başvuru şartları nedir bir bilgin var mı ?

4. Birgül Bakanoğlu

Birgül Bakanoğlu CMNet Üyesi

biz iskinin kağıthanedeki yerine gidip başvurmuştuk. transkript falan götürmüştük. öyle sorun olcak şartları yoktu. zaten çok sayıda stajer alıyorlar ve benim zamanımdaki mühendisler çok iyidi çok faydalı olmuştu. ama sanırım bu aralardı başvurusu. arayıp sor.

5. mustafadeniz

mustafadeniz CMNet Üyesi

bende iskinin feriköyde içme suyu kalite kontrol laboratuvarında yapmıştım bol bol deney yaparsın

6. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

tşk ederim verdiğiniz bilgiler için..

7. Fatih Közen

Fatih Közen CMNet Üyesi

sanırım mart ayının başında başvuruda bütün iskilere 70 civarı çevreci alıyorlar... zaten bir saat içerisinde kontenjan doluyor ...

8. Kübra Ertaş

Kübra Ertaş Mevzuat Grubu

5 mart başvuru tarihi

9. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

inş yetişirimm

10. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

süper yaa İSKİ paşaköy ileri biyolojik atıksu arıtım da laboratuar stajımı ayarladım yardımlarınız için çok teşekkür ederim. İSKİ de staj yapmak bana büyük deneyimler, bilgiler kazandıracak bunu hissediyorum :)

aysuncakir bunu beğendi.
  11. Burcu Yıldırım

Burcu Yıldırım CMNet Üyesi

Bu yaz bende İski'de staj yapacağım. Edindiğiniz tecrübelerden paylaşabilceğiniz bir şey var mı :)

12. Kübra Ertaş

hangi tesis, staj konusu ne :)

merhabalar :) staj defteriniz var mı geçen seneden kalan :) bende bu sene orada yapacağım sizin nasıl geçti ?

13. Burcu Yıldırım

Bana Ataköy tesislerini vermişlerdi. Ama daha sonra değiştirdim ben malesef . Staj için başvurmaya gittiğimiz yerde yapacağım. Nurtepe tesisleri diye geçiyor sanırım. Lab. stajı yapacağım. Siz nerede ne stajı yapacaksınız :)

14. Kübra Ertaş

kağıthane atıksu veya içme suyu lab ı vermişler sanırım, elindeyse atıksu lab ı yapmalısın bence içmesuyuna da rica edip boş zamanlarda gider dinler öğrenirsin orda pek bişey yok bence ben atıksuda yaptım çok faydalı ve dolu geçirdim tabi sana kalmış sen istemedikten sonra kimse zorla birşey öğretmez de yaptırmaz da :) ben de bu sene paşaköy ileri biyolojik arıtmada arıtma, tübitak mam da büro stajımı yapacağım

15. Burcu Yıldırım

Atık su verdiler zatende benim aklım Ataköy tesislerinde kaldı. Maalesef mesafeden dolayı orada yapamıyorum. Çok ters. Dediklerinizi dikkate alacağım çok teşekkürler. Elinizde hazırladığınız staj defteri mevcut mu ya da örnek olarak bakabileceğim bir staj örneği var mı atık su ile ilgili :)

16. Kübra Ertaş

ekrem var orda yağ gresci arkadaş ondan istersin verir zaten örnek onda vardır :) olmazsa ben kaynak olarak kullandığım fotokopiyi bulup yollarım sana :) niye ataköyü istedin ki staj için kağıthane atıksudan iyi olacağını zannetmiyorum en iyisini orası bildik biz:)

Burcu Yıldırım bunu beğendi.
  17. Mücahit Topdaş

Mücahit Topdaş CMNet Üyesi

Kağıthane kimya lab. laboratuvar stajımı,yine kağıthane içme suyu arıtma tesisinde işletme stajımı yaptım.
    Memnunun öneririm.
    Özellikle Atatürk Üniversitesi öğrencilerini bekliyorlar..

Burcu Yıldırım bunu beğendi.
  18. Kübra Ertaş

Atatürk üniversitesi öğrencilerini beklediklerini hiç duymadım :D sizin için ek kontenjan mı açıyorlar önceden sıra mı alıyorlar :D ekrem güllüce yi tanıyor musun :)

19. Mücahit Topdaş

Mücahit Topdaş CMNet Üyesi

staj yaptığım yerde Enes Demirci bizim staj sorumlumuzdu (lab.) kendisi ve orada bulunan diğer görevli(hocalar,mühendisler) atatürk üniversitesinden neden daha fazla öğrenci gelmiyor diye sordular.
    Stajım bittiğinde de burada ki arkadaşlarıma,iskide staj yapmaları konusunda öneride bulunmamı istediler. Ekrem Güllüce? yabancı isim değil gibi.. tam olarak neredeydi ve görevi neydi acaba?

20. Kübra Ertaş

aa sen geçen yaz mı yaptın temmuz ayındaysa kesin karşılaşmışızdır :) ekrem sizin üni.den 3.sınıftan arkadaş atıksu lab.da tanışmıştık, benzettim biraz konuşma tarzınızı ondan sordum:)

İstanbul'da Laboratuvar stajı yapabileceğim bir yer arıyorum konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İstanbul'da İşletme Stajı

Akdeniz Üniversitesi 3. sınıfta okumaktayım ve yaz stajı yapabileceğim,önerebileceğiniz nereler vardır ? İSKİ plan proje daire başkanlıgının stajer almadığını biliyorum özel sektörlerde ise hiç bir bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim...
  2. İşletme Stajı İçin Yer Arıyorum

İstanbulda yazın yapmam gereken 30 günlük işletme stajım için yer arıyorum. Bildiğiniz ve orada yapmam halinde bana faydası dokunabilecek bir yer önerebilirmisiniz.
  3. İstanbul - Staj (büro stajı)

Namık Kemal Üniversitesinde 2.sınıf öğrencisiyim. Kendi evim Tekirdağ'da olduğu için orda staj yapmayı düşünmüştüm başta, fakat ailem İstanbul'da olduğu için İstanbul'da da kalma imkanım var tabi :) Hangi ilde neresi faydalı olacaksa orda bulunurum iki seçeneğim var sonuçta:) Fikir ve önerilerde bulunabilir misiniz ? Stajla alakalı detay gerekirse; 3 alanda staj yapmamız lazım, büro, lab,...
  4. ASKİ laboratuvar stajı

Merhabalar, Sizlerden bu yaz yapıcağım ASKİ laboratuvar stajım için yardımlarınızı istiyorum. Neler yapmam gerektiği, nasıl çalıştırdıkları, genelde hangi konular üzerinde durdukları,hangi deneyler üzerinde durdukları, gibi bir çok şeyi merak ediyorum bana ASKİ de staj görmüş yada bu konuda bir fikri olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi? pazartesi stajıma başlıcam lütfen ... şimdiden...
  5. Büro ve işletme stajı için firma arıyorum

herkese iyi akşamlar ben büro stajı ve işletme stajı için firma arıyorum istanbul avrupa yakasında oturuyorum