Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Işveren-alt işveren arasındaki isg sözleşmesi örneği hakkındaki görüşleriniz

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Serhat Güler tarafından paylaşıldı.

1. Serhat Güler

Serhat Güler CMNet Üyesi

Arkadaşlar asıl işveren-alt işverenin çalıştığı şantiyelerde yapılan çalışma öncesi asıl işveren ile alt işveren arasında imzalanacak iş güvenliği sözleşmesi hazırladım. sözleşmede size göre eksik olan birşey veya saçma/anlamsız gelen yerler varsa bana yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Şimdiden teşekkür ederim herkese.

Ekli Dosyalar:

Işveren-alt işveren arasındaki isg sözleşmesi örneği hakkındaki görüşleriniz konusuna benzer içeriklerimiz
  1. taşeron sözleşmesi örneği

fabrikada montaja gidecek sürekli çalışmayacak ara ara montaj elemanı olarak ihtiyaç durumunda çalıştırılacak personel için iş güvenliği kapsamında iş sözleşmesine ihtiyacım var elinde benzer örneği olanlar yardımcı olabilirmi?
  2. Gsm sorumlu müdür sözleşmesi örneği

SORUMLU MÜDÜR SÖZLEŞMESİ Madde 1- Taraflar Bu sözleşme; bir taraftan (“İşyerinin Ticari Unvanı”), diğer taraftan Sorumlu Müdür (“Sorumlu Müdürün Adı Soyadı”) arasında yapılan iş antlaşmasının şartlarını belirler. Sözleşmede işyerinin ticari unvanı “işyeri” diye anılacaktır. İşverenin Adı Soyadı : Ticari Unvanı : Adresi : Telefon : Faks : Sorumlu Müdürün Adı Soyadı : Mezun Olduğu Okul :...
  3. Alt işveren teknik şartname

Merhaba Arkadaşlar , Firmamıza ait bir alanda inşaat işi yaptıracağız , inşaat firması alt işveren oluyor.Onlara bir taahhütname /teknik şartname imzalatmak istiyorum.Elinde doküman olan var mıdır ? Teşekkür ederim.
  4. Bir işveren ne ister???

Değerli meslektaşlarım. Bu soruyu ilk mezun olduğum zamandan beri her zaman kendime sormaktayım. Ama hala mantıklı bir cevap bulamadım. Bir iş mülakatına gittiğimizde işveren sizden şunu şunu yapmanı istiyorum, deneyim istiyorum, sertifika istiyorum, yabancı dil istiyorum, kendini şu konularda geliştirmiş olmanı istiyorum, yurt dışı tecrübesi istiyorum. Tabi bunları yaparken belli bir yaşa...